Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ silicone copper wire ] αγώνας 962 προϊόντα.
305m/ Μονωμένο χάλκινων καλωδίων ρόλων UL3123 σιλικόνη καλώδιο χαλκού εγχώριων συσκευών κονσερβοποιημένο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Ελαστικό σχοινί σιλικόνης με μονωτικό σύρμα UL 12awg - Μαύρο/Λευκό/Κόκκινο
| CSA Certified: | Yes |
|---|---|
| Conductor Strand: | Stranded |
| RoHS Compliant: | Yes |
2AWG 4AWG 6AWG 8AWG 10AWG 12AWG 14AWG 16AWG Ευέλικτες ίνες γυαλιού πλεξούδα κασσίτερο χαλκού καουτσούκ
| CSA επικυρωμένο: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Δορυφόρος: | Αγκυροβόλητοι |
| Συμμόρφωση Rohs: | - Ναι, ναι. |
Μονωμένο καλώδιο χαλκού νικελίου καλωδίων 150C σιλικόνης UL3219 0.78mm λάστιχο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης καλωδίων 150C UL3130 χαλκού φίμπεργκλας νικέλινο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Εξαιρετικά εύκαμπτο μονωμένο σιλικόνη καλώδιο απόδειξης θερμότητας καλωδίων για την εγχώρια συσκευή UL3135
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
Υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο καλώδιο 0.5mm UL Awm σιλικόνης για την εγχώρια συσκευή
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
Μαύρο σιλικόνιο απομονωμένο σύρμα αντιφλεγμονώδη UL καταχωρισμένο κασσίτερο χαλκού αγωγός σύρμα μεγέθους 14awg
| Conductor Strand: | Stranded |
|---|---|
| UL Listed: | Yes |
| RoHS Compliant: | Yes |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης που χρησιμοποιείται στην εγχώρια συσκευή/το φωτισμό/κονσερβοποιημένα τα θερμάστρα υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικά καλώδια χαλκού
| Τάση: | 600V |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | 200°C |
| Πρότυπα: | UL758 |
200C UL σιλικόνης μονωμένο λάστιχο καλώδιο χαλκού καλωδίων UL3240 305m/κονσερβοποιημένο ρόλος
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |

