Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ rubber high voltage silicone wire ] αγώνας 564 προϊόντα.
200 υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτου σωληνώσεων σιλικόνης βαθμοί φίμπεργκλας επιστρώματος που πλέκεται
| θερμοκρασία: | 180-250C |
|---|---|
| Τάση: | 1.2-2.5KV |
| δοκιμή φλογών: | VW-1 και πόδια-1 |
2AWG 7/2.48 UL1726 χαμηλής τάσης κονσερβοποιημένος ο σκέλος λευκός μπλε Μαύρος καλωδίων χαλκού μονωμένος PFA
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | PFA |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση πιστοποιητικών FDA/υψηλής θερμοκρασίας μανίκι καλωδίων
| θερμοκρασία: | 180-250C |
|---|---|
| Τάση: | 300-6000V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 100m ανά ρόλο |
1.2-2.5KV υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη φλόγα σωληνώσεων και μανικιών - καθυστερών
| θερμοκρασία: | 180-250C |
|---|---|
| Τάση: | 1.2-2.5KV |
| δοκιμή φλογών: | VW-1 και πόδια-1 |
UL1726 μονωμένο καλώδιο 12AWG 300V 250 κόκκινο λευκό χαλκού βαθμού 7AWG 37/0.60mm κονσερβοποιημένο σκέλος
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | PFA |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Μονωμένο το PFA καλώδιο UL1726 300V 8AWG κονσερβοποίησε κόκκινο μαύρο πράσινο καλωδίων αγωγών χαλκού
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | PFA |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Τεφλόν PFA μόνωσε κόκκινο μαύρο πράσινο καλωδίων αγωγών χαλκού καλωδίων UL1726 300V κονσερβοποιημένο 250C
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | PFA |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
UL1330 FEP Tefzel μονωμένο καλώδιο 200C 600V επικασσιτερωμένο χαλκό
| Βαθμολογία θερμοκρασίας: | 200°C |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Μεγέθη AWG: | 12, 20, 22, 24, 8, 14, 16, 18, 6, 2, 4 |
UL 3239 16AWG 52*0.18 3KV κονσερβοποιημένο 200C χαλκού κόκκινο λευκό Wireblack αγωγών εύκαμπτο μονωμένο
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Ηλεκτρικό καλώδιο απόδειξης θερμότητας VDE πιστοποιημένο με το χαλκό h05s-Κ 300/500V 180C Pltaed νικελίου
| Ονομαστική τάση: | 300/500V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180C |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |

