Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ rubber high voltage silicone wire ] αγώνας 564 προϊόντα.
VDE0250 Πρότυπο μονωμένο σύρμα FEP με 100 μέτρα ανά ρουλίνα και ράβδους για σκληρά περιβάλλοντα στην ηλεκτρονική και αεροδιαστημική βιομηχανία
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Επιλογές διαμέτρου: | 2Χ0,5, 2Χ0,75, 2Χ1,00, 2Χ1,25, 2Χ1,5, 2Χ2,00, 2Χ2,50, 3Χ0,50, 3Χ0,75, 3Χ1,00, 3Χ1,25, 3Χ1,50, 3Χ1,50 |
| Μόνωση: | ΠΕΠ |
καλώδιο UL3122 χαλκού επένδυσης νικελίου 600V 18awg για το φούρνο θερμαστρών
| Πρότυπο: | UL3122 |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Νικέλινος χαλκός |
FT-2 σιλικόνης λαστιχένιο ηλεκτρικό εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο ΔΟΚΙΜΉΣ 0.5-4.0MM2 φλογών
| Χρώμα: | όλα τα χρώματα είναι διαθέσιμα |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | -60-200C |
| Τάση: | 600V |
Άσπρο καλώδιο κουζινών χρώματος ηλεκτρικό, προσαραγμένο καλώδιο χαλκού UL3075 10 AWG
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | γυαλί ινών |
ηλεκτρικό καλώδιο 2.66mm μόνωσης φίμπεργκλας 200C UL3122 Dia για τη θέρμανση του μολύβδου
| Μόνωση: | Γυαλί ινών και λάστιχο Silcicone |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
VDE0281 Τυποποιημένο καλώδιο ηλεκτρικής ενέργειας FEP με ονομαστική τάση 300V και θερμοκρασία 180°C για βιομηχανικές και οικιακές συσκευές
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | 2Χ0,5, 2Χ0,75, 2Χ1,00, 2Χ1,25, 2Χ1,5, 2Χ2,00, 2Χ2,50, 3Χ0,50, 3Χ0,75, 3Χ1,00, 3Χ1,25, 3Χ1,50, 3Χ1,50 |
| Μόνωση: | ΠΕΠ |
ηλεκτρικός γάντζος καλωδίων UL1007 χαλκού 610m στερεός μονωμένος PVC επάνω στο καλώδιο
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός ή επικασσιτερωμένος χαλκός |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Θέρμανση, μηχανή, windings μετασχηματιστών και ούτω καθεξής, ηλεκτρικό εργαλείο, μηχανική και ηλεκτρ |
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
UL το απαριθμημένο PVC μόνωσε το καλώδιο χαλκού/μονωμένο το PVC καλώδιο για το κλιματιστικό μηχάνημα UL1007
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 80℃ |
| Μόνωση: | PVC |
Καλώδια 32AWG UL758 αγωγών χαλκού μόνωσης PEFE TFE FEP
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
UL1330 προσαραγμένη 600V μηχανή καλωδίων 200C αγωγών μονωμένη FEP
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |

