Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ rubber high voltage silicone wire ] αγώνας 564 προϊόντα.
καλώδιο Fep χαλκού επένδυσης νικελίου 2000Ft/ROLL UL3133 22awg
| Πρότυπο: | UL3133 |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Χαλκός Tinner |
16-32AWG εύκαμπτος μονωμένος κονσερβοποιημένος καλώδιο αγωγός UL1860 χαλκού
| εκτιμημένη τάση: | 150V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωση: | PFA |
16AWG κονσερβοποιημένο UL3071 προσαραγμένο 600V μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο καλωδίων χαλκού πλεγμένο
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
100m/ Ο ρόλος VDE UL3071 προσάραξε το επικασσιτερωμένο καλώδιο XLPE 600V χαλκού
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
14awg το φίμπεργκλας έπλεξε τον ηλεκτρικό κονσερβοποιημένο XLPE χαλκό καλωδίων UL3071 600V
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
το ηλεκτρικό καλώδιο 10awg χαλκού 300v 200c UL3071 προσάραξε το επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Τροφίμων λαστιχένιο μανίκι σιλικόνης σωληνώσεων βαθμού υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτο για τη μηχανή καφέ
| Θερμοκρασία: | 180-250C |
|---|---|
| Τάση: | 300-6000V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 100m ανά ρόλο |
Μονωμένο κονσερβοποιημένο καλώδιο λάστιχο σιλικόνης χαλκού UL1726 26AWG PFA
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | PFA |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
UL1180 Σύρμα PTFE 200C Ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες 12-32 AWG
| Βαθμολογία θερμοκρασίας: | 200 ° C |
|---|---|
| Σχήμα καλωδίου: | Γύρω |
| Μεγέθη AWG: | 12, 20, 22, 8, 24, 14, 16, 18, 26 |
υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο μίκα καλώδιο 16awg 450C/νικέλινο καλώδιο UL5128 χαλκού
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 450℃ |
| Μόνωση: | γυαλί |

