Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ rubber high voltage silicone wire ] αγώνας 564 προϊόντα.
Ηλεκτρικός έξοχος εύκαμπτος καλωδίων συσκευών μονωμένος σιλικόνη με τον προσαραγμένο αγωγό
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
AWM3135 υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρική εξαιρετικά εύκαμπτη μονωμένη σιλικόνη απόδειξη θερμότητας καλωδίων
| Όνομα: | Καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |
UL3135 600V εργοστασίων ανεφοδιασμού η βιομηχανική σιλικόνη στοιχείων θέρμανσης μηχανών ηλεκτρική μόνωσε το καλώδιο καλωδίων χαλκού
| Όνομα: | Καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |
UL758 κονσερβοποιημένο καλώδιο 600V θερμαστρών χαλκού μονωμένο σιλικόνη με τις ποικιλίες των μεγεθών για το AWG
| Ονομα: | Καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |
Ενιαίος πυρήνας 2.5mm κονσερβοποιημένη φλόγα πλεγμένων καλωδίων χαλκού - καθυστερών
| όνομα: | Καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |
Διοδηγός χαλκού καλώδιο καουτσούκ σιλικόνης αντίσταση λάδι 2,5 mm
| Αντίσταση όζοντος: | Ωραίο. |
|---|---|
| Τεχνική θερμοκρασία: | 200°c |
| Αντίσταση στο λάδι: | Ωραίο. |
Διοδηγός χαλκού καλώδιο καουτσούκ σιλικόνης αντίσταση λάδι 2,5 mm
| Αντίσταση του όζοντος: | Ωραίο. |
|---|---|
| Τεχνική θερμοκρασία: | 200°C |
| Αντίσταση στο λάδι: | Ωραίο. |
Διοδηγός χαλκού Καλώδιο καουτσούκ σιλικόνης Αντίσταση λάδι 2,5 mm 1,5 mm 1 mm
| Αντίσταση του όζοντος: | Ωραίο. |
|---|---|
| Τεχνική θερμοκρασία: | 200°C |
| Αντίσταση στο λάδι: | Ωραίο. |
13 Awg 2.5mm Σιλικόνιο καουτσούκ μονωμένο σύρμα 100m μήκος Για εφαρμογές 300v/600v
| Στραγγαλισμός: | 7x0,2 mm |
|---|---|
| Αντίσταση στο λάδι: | Ωραίο. |
| μέγεθος: | 2.5mm |

