Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ rubber high voltage silicone wire ] αγώνας 564 προϊόντα.
UL 3122 300V μόνωσε καλωδίων καλωδίων το θερμοπλαστικό Slicone μόλυβδο μηχανών γάντζων επάνω κονσερβοποιημένο
| Μαέστρος Τύπος: | "Χαμένη" |
|---|---|
| Μονωτικά Υλικά: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Μαέστρος Υλικό: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
Καλώδιο FEP UL10064 με Πολλαπλά Μεγέθη AWG, Ονομαστική Τάση 30V και Θερμοκρασία 105°C για Εσωτερική ή Εξωτερική Διασύνδεση
| Υλικό αγωγού: | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26AWG |
| Μόνωση: | Καουτσούκ |
Μαλακό υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο απόδειξης θερμότητας για το φούρνο μικροκυμάτων πυρίμαχο
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| αγωγός: | 1-1mil θερμαντικός χαλκός κραμάτων |
600V λεπτό καλώδιο μολύβδου υψηλής τάσης, μονωμένο FEP καλώδιο UL1901 200℃
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωση: | FEP |
12 πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας AWG ντυμένο σιλικόνη για τον κατασκευαστή καφέ UL3074
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 12awg |
υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο 22WAG UL1858 PFA 150 βαθμός
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
Το φίμπεργκλας έπλεξε την απόδειξη θερμότητας καλωδίων μόνωσης σιλικόνης ηλεκτρικών καλωδίων
| Insulation: | silicone rubber |
|---|---|
| Αγωγός: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
| Μέγεθος: | 26-20AWG |
26awg υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού καλωδίων ul3122 νικέλινο για τον αισθητήρα
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωση: | Φίμπεργκλας |
8 γάντζος υψηλής τάσης XLPE AWG 125C επάνω στο καλώδιο 600V UL3195 ανθεκτικό στη θερμότητα
| Τάση: | 600v |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 125℃ |
| Πρότυπο: | UL758 |
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο για εκτιμημένα 250C Temp προβολέων UL3251
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
| Μέγεθος: | 30-10AWG |

