Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ rubber high voltage silicone wire ] αγώνας 564 προϊόντα.
Ανθεκτικό συρματόπλεγμα από καουτσούκ σιλικόνης 13 Awg μήκος 100m
| Αντίσταση στο λάδι: | Ωραίο. |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2.5mm |
| Διοικητής: | Χάλυβα |
Ευέλικτο καλώδιο απομονωμένο από καουτσούκ σιλικόνης 13 AWG υψηλής θερμοκρασίας 200°C για οικιακή συσκευή / θερμοσίφωνα
| Χρώμα: | κόκκινο |
|---|---|
| Αντίσταση στην τριβή: | Υψηλή |
| Αντίσταση του όζοντος: | Ωραίο. |
Ανθεκτικό συρματόπλεγμα από καουτσούκ σιλικόνης 13 Awg 100m μήκος Καλή αντοχή σε λάδι
| Αντίσταση στο λάδι: | Ωραίο. |
|---|---|
| μέγεθος: | 2.5mm |
| Διοικητής: | Χάλυβα |
Ηλεκτρικοί κινητήρες που ανάβουν κονσερβοποιημένο UL758 χάλκινο καλώδιο καλωδίων σιλικόνης μονωμένο το λάστιχο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
η σιλικόνη ρόλων 150C UL 305m/μόνωσε κονσερβοποιημένο καλώδιο χαλκού καλωδίων UL3239 6KV το 10KV
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Εύκαμπτο πλεγμένο καλώδιο 18AWG φίμπεργκλας σιλικόνης λαστιχένιο που προσαράσσουν
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Vdeh05s-Κ λαστιχένιο καλώδιο 450 750V 180C μόνωσης σιλικόνης Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας για ηλεκτρικό
| Εκτιμημένη τάση: | 450/750V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180C |
| Εφαρμογές: | θερμάστρα/δύναμη motor&generator/UAV/robot/industrial κ.λπ. |
εύκαμπτος multicore VDE γάντζος καλωδίων σιλικόνης h05ss-φ μονωμένος λάστιχο επάνω στο καλώδιο
| Ονομαστική τάση: | 450V/750V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180℃ |
| αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
το υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτο 20-26 λάστιχο σιλικόνης AWG UL3140 μόνωσε το επικασσιτερωμένο ηλεκτρικό καλώδιο χαλκού
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Πολυ εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο 1 AWG λαστιχένιο καλώδιο χαλκού σιλικόνης αγωγών πυρήνων
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |

