Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ rubber high voltage silicone wire ] αγώνας 564 προϊόντα.
Υψηλή εφαρμογή φούρνων μικροκυμάτων πλεγμένων καλωδίων AWM 3123 φίμπεργκλας αντίστασης
| Το στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωσης: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| αγωγός: | Χαλκός Tinner |
Υψηλής θερμοκρασίας μόνωση καλωδίων 600V χαλκού UL758 προσαραγμένη 30AWG
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Χρήση: | Καλωδίωση Inrernal |
Εύκαμπτη εκκεντρικότητα πλεγμένων καλωδίων χαλκού σιλικόνης κονσερβοποιημένη μόνωση χαμηλή
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |
UL20262 FEP Multi Core Wire 300V 200C High Temperature with Tinned Copper Conductor for UAV Robot and 3D Printer Wiring
| Υλικό αγωγού: | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
|---|---|
| Επιλογές διαμέτρου: | 2X22, 2X18, 2X20, 3X18, 3X20, 3X22, 4X18, 4X20, 4X22, 5X18, 5X20, 5X22, 6X18, 6X20, 6X22, 7X20, 7X20 |
| Μόνωση: | ΠΕΠ |
Νικέλινο μονωμένο μίκα καλώδιο UL5107 αγωγών 26AWG για τις θερμάστρες
| Namee προϊόντων: | UL5107 καλώδιο μίκας |
|---|---|
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
| Αγωγός: | νικέλιο--καλυμμένος χαλκός |
Όλα τα χρώματα μόνωσαν το προσαραγμένο καλώδιο χαλκού, μονωμένο PTFE καλώδιο UL1180 20awg
| Όνομα προϊόντων: | UL1180 20awg ηλεκτρικό σε υψηλό - καλώδιο ποιοτικών PTFE καλωδίων |
|---|---|
| Χρώμα: | όλα τα χρώματα |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
Πλεγμένο μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο UL3122 20awg 18awg 16awg UL χαλκού πιστοποιημένο
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |
600V μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο UL3071 125c Xlpe χαλκού υψηλής θερμοκρασίας
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
UL3130 300V Διορισμένη τάση 150C Διορισμένη θερμοκρασία Κουτί από χαλκό Ηλεκτρονικός αγωγός Σιλικόνιο καουτσούκ ίνες γυαλιού πλεγμένο σύρμα
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | AWG 18 |
| Μονωτικό Υλικό: | Καουτσούκ |
Απόδειξη 12 AWG υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο UL3253 ωιδίου καλωδίων σιλικόνης μονωμένο λάστιχο
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Νικέλινο καλώδιο χαλκού |

