Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ rubber high voltage silicone wire ] αγώνας 564 προϊόντα.
Ηλεκτρικά αυτοκίνητα επικασσιτερωμένα καλώδια καλωδίων 12awg 600V χαλκού καλωδίων
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Υψηλής θερμοκρασίας πάχος 1.15mm μόνωσης καλωδίων 10AWG 19/0.61 στα μπλε καλώδια χρώματος
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
16AWG 3068 λαστιχένια μόνωση σιλικόνης πλεξουδών φίμπεργκλας που θερμαίνει το ανθεκτικό ηλεκτρικό υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο
| Υλικό αγωγών: | χαλκός ή επικασσιτερωμένος χαλκός |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Θέρμανση, μηχανή, ηλεκτρικό εργαλείο, μηχανική και ηλεκτρική μηχανή κ.λπ. |
| Τύπος: | μονωμένο καλώδιο χαλκού νικελίου |
450V VDE σιλικόνης μονωμένα λάστιχο καλώδια καλωδίων σκελών καλωδίων ηλεκτρικά
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
Μονωμένο καλώδιο χαλκού πιστοποιητικών Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας φίμπεργκλας για το φούρνο 300/500V 180C
| Ονομαστική τάση: | 300/500V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180C |
| Μόνωσης: | Πλέξιμο λάστιχου και φίμπεργκλας σιλικόνης |
Φλόγα - μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης καθυστερούντω, ηλεκτρικό καλώδιο UL3222 θερμαστρών
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
7 μονωμένη υψηλή τάση UL4389 καλωδίων ελέγχου καλωδίων πυρήνων 200C FEP τεφλόν
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | FEP |
Γύρω από προσαραγμένο το AWG καλώδιο χαλκού 12, πράσινο εύκαμπτο ηλεκτρικό καλώδιο AWM 3135
| Τύπος: | Μόνωσης |
|---|---|
| Μαέστρος Τύπος: | "Χαμένη" |
| εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |
Λαστιχένιο μονωμένο φίμπεργκλας χάλκινο καλώδιο 4 σιλικόνης 6 Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας 8AWG 300V
| Υλικό αγωγών: | χαλκός ή επικασσιτερωμένος χαλκός |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Θέρμανση, μηχανή, windings μετασχηματιστών και ούτω καθεξής, ηλεκτρικό εργαλείο, μηχανική και ηλεκτρ |
| Υλικό μόνωσης: | Καλώδιο σιλικόνης φίμπεργκλας |
Πλεγμένο καλώδιο ανθεκτικό στη θερμότητα VDE πιστοποιημένο h05sj-Κ φίμπεργκλας μόνωσης σιλικόνης
| Ονομαστική τάση: | 300/500V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180C |
| Μόνωσης: | Πλέξιμο λάστιχου και φίμπεργκλας σιλικόνης |

