Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ rubber high voltage silicone wire ] αγώνας 564 προϊόντα.
UL 3512 λαστιχένια καλώδια σιλικόνης 1mm 40/0.18mm κονσερβοποιημένα καλώδια χαλκού
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Λαστιχένια μόνωση 0.5mm σιλικόνης 20/0.18 καλώδια και καλώδια του U L3512 600V
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
10AWG Σύρμα Σιλικόνης από Καουτσούκ 1050/0.08 Κονσερβοποιημένος Χαλκός UL758
| Conductor Material: | Tinned Copper wire |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber |
| Rated Voltage: | 600V |
UL3075 600V ονομαστική τάση 200C ονομαστική θερμοκρασία 10AWG Διαμέτρου Υψηλής Ευελιξίας Σιλικόνιο
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 AWG |
| Μονωτικό Υλικό: | Καουτσούκ |
Έξοχο εύκαμπτο μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης για την απόδειξη γδαρσίματος θερμαστρών UL 3138
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης που χρησιμοποιείται στην εγχώρια συσκευή/το φωτισμό/κονσερβοποιημένα τα θερμάστρα υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικά καλώδια χαλκού
| Τάση: | 600V |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | 200°C |
| Πρότυπα: | UL758 |
UL3122 υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο και καλώδια σιλικόνης τάσης ανθεκτικά λαστιχένια
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Χαλκός Tinner |
Λαστιχένιο καλώδιο 200C 300V μόνωσης σιλικόνης φίμπεργκλας UL3122
| Προϊόντα: | πλεγμένα καλώδια φίμπεργκλας σιλικόνης |
|---|---|
| Χρώμα: | άσπρος μπλε μαύρος κόκκινος κιτρινοπράσινος |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Τυποποιημένα μονωμένα σιλικόνη καλώδια και καλώδια καλωδίων 24AWG του U Λ έγκρισης
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| χρώμα: | Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
UL3137 λαστιχένια 20AWG κονσερβοποιημένα 150c καλώδια χαλκού σιλικόνης στο μαύρο χρώμα
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |

