Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ electric hook up cable ] αγώνας 179 προϊόντα.
εύκαμπτος multicore VDE γάντζος καλωδίων σιλικόνης h05ss-φ μονωμένος λάστιχο επάνω στο καλώδιο
| Ονομαστική τάση: | 450V/750V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180℃ |
| αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
Το λάστιχο σιλικόνης μόνωσε το ηλεκτρικό καλώδιο AWG 12, καλώδιο UL3142 μολύβδου μπαταριών
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 18-12AWG |
καλώδιο μπαταριών σιλικόνης 600V 200C, υψηλό ανθεκτικό στη θερμότητα καλώδιο UL CUL CSA πιστοποιημένο
| Τάση: | 600V εναλλασσόμενο ρεύμα |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
Το επικασσιτερωμένο ηλεκτρικό καλώδιο σιλικόνης χαλκού, UL απαρίθμησε το εύκαμπτο καλώδιο σιλικόνης AWG 26
| όνομα: | AWM3135 εύκαμπτο καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο 22WAG UL1858 PFA 150 βαθμός
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
Hook-up αλόγονου καλωδίων θέρμανσης καλωδίων Awm3173 600V XLPE πυρίμαχο ελεύθερο ηλεκτρικό καλώδιο μολύβδου
| Ονομα: | Καλώδιο XLPE |
|---|---|
| Πρότυπο: | AWM3321 |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Γάντζος VDE 600V 22AWG XLPE επάνω στο υπόγειο καλώδιο καλωδίων UL3386 XLPE
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Κιτρινοπράσινος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
UL απαρίθμηση του τεφλόν καλωδίου AWG 24, ντυμένος τεφλόν γάντζος FEP επάνω στο καλώδιο 300V 150C
| Μόνωσης: | FEP |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 30AWG-10AWG |
γάντζος 150C XLPE επάνω στο μονωμένο XLPE καλώδιο UL3321 VW-1 18AWG καλωδίων για τη βιομηχανική δύναμη
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Γάντζος OD1.46mm XLPE επάνω στον κονσερβοποιημένο καλώδια χαλκό καλωδίων 20AWG VW-1
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | μπλε |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |

