Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ electric hook up cable ] αγώνας 179 προϊόντα.
Μονωμένο XLPE καλώδιο UL3271 12AWG για τα οδηγημένα φω'τα διάμετρος 1.86-9.90 χιλ.
| όνομα: | Ηλεκτρικό καλώδιο XLPE |
|---|---|
| μοντέλο: | AWM3271 |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
16 μονωμένος γάντζος καλωδίων χαλκού AWG 600V 105C UL1015 PVC επάνω στο καλώδιο
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 105℃ |
| Μόνωση: | PVC |
γάντζος 105c 600v 32awg XLPE επάνω στο καλώδιο UL758 με το σακάκι
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | μπλε |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
16 μονωμένος γάντζος καλωδίων χαλκού AWG 600V 105C UL1015 PVC επάνω στο καλώδιο
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 105℃ |
| Μόνωση: | PVC |
Επικασσιτερωμένος ηλεκτρικός προσαραγμένος καλώδιο αγωγός 26Awg χαλκού XLPE
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | μπλε |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Απόδειξη 18 θερμότητας ηλεκτρικός γάντζος AWG επάνω στο καλώδιο, ελεύθερο καλώδιο UL3266 αλόγονου ROHS
| Τάση: | 300V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 125℃ |
| Πρότυπο: | UL758 |
Πολυ λειτουργικό άσπρο προσαραγμένο καλώδιο 26 AWG προσωρινών σύνδεση σταθμών ευνοϊκό για το περιβάλλον
| όνομα: | XLPE καλώδιο |
|---|---|
| μοντέλο: | AWM3321 |
| Μόνωσης: | XLPE |
AWM3321 14AWG το επιχείρησης μονωμένο XLPE καλώδιο προβολέων ανεφοδιασμού κίτρινο
| όνομα: | XLPE καλώδιο |
|---|---|
| μοντέλο: | AWM3321 |
| Μόνωσης: | XLPE |
Γάντζος επάνω τεφλόν καλώδιο καλωδίων E239689 UL1901 FEP στο εύκαμπτο μονωμένο όλα τα χρώματα
| Όνομα προϊόντων: | UL1901 hook-up αντίστασης λ μόνωσης υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Όλα τα χρώματα |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
Όλο το εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο E239689 UL 1727 χρωμάτων μακριά διάρκεια ζωής καλωδίων PFA τεφλόν
| Όνομα προϊόντων: | UL1727 hook-up αντίστασης λ μόνωσης υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Όλα τα χρώματα |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |

