Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ electric hook up cable ] αγώνας 179 προϊόντα.
PFA τεφλόν καλώδιο συσκευών καλωδίων 150C ανθεκτικό στη θερμότητα, μονωμένο καλώδιο E239689 UL 1858 καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | UL1858 hook-up αντίστασης λ μόνωσης υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | όλα τα χρώματα |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
Πυρίμαχο εύκαμπτο μονωμένο τεφλόν καλώδιο καλωδίων E239689 UL4389 όλα τα χρώματα
| Όνομα προϊόντων: | UL4389 hook-up αντίστασης λ μόνωσης υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Όλα τα χρώματα |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
Τεφλόν εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο E239689 UL1860 24AWG PFA
| Όνομα προϊόντων: | UL1860 hook-up αντίστασης λ μόνωσης υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
Copper 24AWG PFA Flexible Insulated Cable E239689 150V 200C UL1860 For Home
| Όνομα προϊόντων: | UL1860 hook-up αντίστασης λ μόνωσης υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
Γάντζος UL 3271 XLPE επάνω στη βιομηχανική θερμάστρα δύναμης κόκκινου φωτός καλωδίων 600V/125C 18awg Ul758
| Όνομα προϊόντων: | xlpe καλώδια |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μόνωση: | xlpe καλώδιο |
UL3173 μονωμένος γάντζος XLPE επάνω στο ηλεκτρικό καλώδιο αντίστασης πετρελαίου καλωδίων για τη γεννήτρια 20AWG
| Υλικό: | XLPE+ ΚΟΝΣΕΡΒΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Πρότυπα: | UL758 |
8awg κονσερβοποιημένο λάστιχο σιλικόνης καλωδίων UL758 χαλκού εύκαμπτο AWM
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
100m/ UAV 125C 600V XLPE ρόλων γάντζος επάνω στο καλώδιο μόνωσης καλωδίων UL3196 XLPE
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 125C |
| Πρότυπα: | UL758 |
Γάντζος Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας 7.60mm 18AWG XLPE επάνω στο καλώδιο για τη βιομηχανική μηχανή
| Στοιχείο: | Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο |
|---|---|
| εκτιμημένη τάση: | 600-750V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας 7.60mm 16 μονωμένο XLPE ηλεκτρικό καλώδιο αγωγών χαλκού AWG 600V καφετί
| Στοιχείο: | Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο |
|---|---|
| εκτιμημένη τάση: | 600-750V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |

