Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 305m roll ul tinned copper wire ] αγώνας 768 προϊόντα.
Το γυαλί ινών έπλεξε κόκκινο μαύρο άσπρο μπλε καλωδίων UL3122 181AWG της 7/0.39mm χαλκού σιλικόνης κονσερβοποιημένο το λάστιχο
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Η λαστιχένια μόνωση σιλικόνης κονσερβοποίησε το άσπρο μαύρο μπλε μηχανών θερμαστρών καλωδίων UL3122 300V 200C χαλκού
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
18AWG το φίμπεργκλας έπλεξε το επικασσιτερωμένο καλώδιο UL χαλκού 3071 FT2 δοκιμή φλογών
| όνομα προϊόντων: | λαστιχένιο καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| Μόνωση: | γυαλί λάστιχου και ινών σιλικόνης |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Κονσερβοποιημένο καλώδιο χαλκού σιλικόνης προμηθευτών ul3123 600v 150c της Κίνας λάστιχο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 16awg-30awg |
UL3068 Πιστοποιημένο 300V Διορισμένη τάση 305m/roll Σύρμα πλεξίματος από γυαλί ινών σιλικόνης για εφαρμογές μηχανών καφέ
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | 16AWG, 18AWG, 20AWG, 22AWG, 24AWG, 26AWG, 28AWG, 30AWG |
| Μόνωση: | Καουτσούκ |
8awg κονσερβοποιημένο λάστιχο σιλικόνης καλωδίων UL758 χαλκού εύκαμπτο AWM
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Νικελίου επένδυσης χαλκού καλωδίων PVC φτηνό ηλεκτρικό καλώδιο εργοστασίων Mysun τύπων αγωγών μόνωσης υλικό και προσαραγμένο
| Μόνωση: | XLPVC |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 1.905.05mm |
Νικελίου επένδυσης χαλκού καλωδίων PVC φτηνό ηλεκτρικό καλώδιο εργοστασίων Mysun τύπων αγωγών μόνωσης υλικό και προσαραγμένο
| Μόνωση: | XLPVC |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 1.905.05mm |
Επικασσιτερωμένο καλώδιο τροφοδοσίας PVC καλωδίων χαλκού, συσκευασία μονωμένο καλώδιο
| στοιχείο: | μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 1.90-10.66 χιλ. |
το υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτο 20-26 λάστιχο σιλικόνης AWG UL3140 μόνωσε το επικασσιτερωμένο ηλεκτρικό καλώδιο χαλκού
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |

