Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 305m roll ul tinned copper wire ] αγώνας 768 προϊόντα.
εύκαμπτος multicore VDE γάντζος καλωδίων σιλικόνης h05ss-φ μονωμένος λάστιχο επάνω στο καλώδιο
| Ονομαστική τάση: | 450V/750V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180℃ |
| αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
Awm3122 καλώδιο 300V πλεξίματος φίμπεργκλας σιλικόνης αντίστασης θερμότητας
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| Αγωγός: | Χαλκός Tinner |
Multicore διαγώνιο συνδεμένο καλώδιο πολυαιθυλενίου, απόδειξη ωιδίου καλωδίου τροφοδοσίας 600v XLPE
| όνομα: | Ηλεκτρικό καλώδιο XLPE |
|---|---|
| μοντέλο: | AWM3271 |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
200C υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό XLPE καλώδιο 300V UL3122 18AWG
| Όνομα: | Καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| Πρότυπο: | AWM3122 |
| Μόνωση: | XLPE |
UL απαριθμημένη AWM UL3530 υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση καλωδίων σιλικόνης μονωμένη λάστιχο
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ Η 200℃ |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
600-750V XLPE Απομονωμένο καλώδιο ηλεκτρικής ενέργειας, 26 AWG καλώδιο σύνδεσης Ul758 Standard
| Διοικητής: | Κουρέλια χαλκού |
|---|---|
| Διορισμένη τάση: | 600-750V |
| Ονομαστική θερμοκρασία: | 150°C |
Ελεύθερη φλόγα αλόγονου μόνωσης XLPE - καιρική αντίσταση καλωδίων 600V 150C καθυστερούντω
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150c |
| Μόνωσης: | XLPE |
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη UL3241 σιλικόνης μονωμένη λάστιχο υγρασία καλωδίων - απόδειξη
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| αγωγός: | νικέλινο ή ασημένιο καλυμμένο καλώδιο χαλκού |
Το λάστιχο σιλικόνης UL758 AWG3135 μόνωσε τη φλόγα Ratardant 200C μολύβδου
| Όνομα: | εύκαμπτο καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Προβολέας, μηχανή καφέ, φούρνος μικροκυμάτων |
Μόλυβδος 2AWG μόνωσης 125 βαθμού UL3271 XLPE για το φωτισμό
| Όνομα προϊόντων: | UL3271 |
|---|---|
| Μόνωση: | XLPE |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |

