Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 305m roll ul tinned copper wire ] αγώνας 768 προϊόντα.
Μονωμένα χαλκός καλώδια 300V 200℃ UL758 UL3122 Tinner για Linghting
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Πρότυπα: | UL758 |
Εύκαμπτη εκκεντρικότητα πλεγμένων καλωδίων χαλκού σιλικόνης κονσερβοποιημένη μόνωση χαμηλή
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |
16 μονωμένος γάντζος καλωδίων χαλκού AWG 600V 105C UL1015 PVC επάνω στο καλώδιο
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 105℃ |
| Μόνωση: | PVC |
Επικασσιτερωμένη χαλκού καιρική αντίσταση καλωδίων 300V UL1592 αγωγών μονωμένη τεφλόν
| Μόνωσης: | FEP |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 30AWG-16AWG |
16 μονωμένος γάντζος καλωδίων χαλκού AWG 600V 105C UL1015 PVC επάνω στο καλώδιο
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 105℃ |
| Μόνωση: | PVC |
UL3138 εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο 10 καλώδιο σιλικόνης AWG με τον επικασσιτερωμένο χαλκό
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Size: | 18-9AWG |
Μονωμένο καλώδιο χαλκού απόδειξης θερμότητας φίμπεργκλας για τη βιομηχανική μηχανή UL3550
| Τάση: | 10000V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Φίμπεργκλας |
UL το απαριθμημένο PVC μόνωσε το καλώδιο χαλκού/μονωμένο το PVC καλώδιο για το κλιματιστικό μηχάνημα UL1007
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 80℃ |
| Μόνωση: | PVC |
Πλεγμένος VDE χαλκός καλωδίων 300V 125C UL3166 125C XLPE εύκαμπτος μονωμένος
| Τάση: | 300V |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | 125C |
| Πρότυπα: | UL758 |
εκτιμημένος 150C θερμοκρασίας μονωμένος XLPE αγωγός χαλκού καλωδίων κονσερβοποιημένος UL3321
| Μόνωσης: | XLPE |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 30-2AWG |

