Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 300v rubber tinned copper wire ] αγώνας 305 προϊόντα.
UL1726 5AWG 300V 250C μονωμένο PFA καλώδιο χαλκού χαμηλής τάσης κονσερβοποιημένο σκέλος
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | PFA |
| Υλικό αγωγών: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
Μονωμένα φίμπεργκλας καλώδια χαλκού για τη χρήση 22AWG θερμαστρών
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Χαλκός Tinner |
Μονωμένο το PFA καλώδιο UL1726 300V 8AWG κονσερβοποίησε κόκκινο μαύρο πράσινο καλωδίων αγωγών χαλκού
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | PFA |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Τεφλόν PFA μόνωσε κόκκινο μαύρο πράσινο καλωδίων αγωγών χαλκού καλωδίων UL1726 300V κονσερβοποιημένο 250C
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | PFA |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
UAV Lights Σύρμα χαλκού με μόνωση σιλικόνης UL3527 300v 200C 16AWG FT2 Λευκό
| Ονομασία προϊόντος: | λαστιχένια καλώδια σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
| Μόνωση: | καλώδιο μόνωσης σιλικόνης rubbe |
Awm3122 πολυ λειτουργικό άσπρο προσαραγμένο καλώδιο προσωρινών σύνδεση σταθμών ευνοϊκό για το περιβάλλον
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| Αγωγός: | Χαλκός Tinner |
Μονωμένο καλώδιο ομιλητών εγχώριων συσκευών, λαστιχένιο καλώδιο UL 4330 μολύβδου δοκιμής
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
το υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτο 20-26 λάστιχο σιλικόνης AWG UL3140 μόνωσε το επικασσιτερωμένο ηλεκτρικό καλώδιο χαλκού
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
Επικασσιτερωμένο μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης χαλκού/ηλεκτρικό καλώδιο UL3219 σπειρών θέρμανσης
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
Επικασσιτερωμένο μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης χαλκού/ηλεκτρικό καλώδιο UL3219 σπειρών θέρμανσης
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |

