Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 300v rubber tinned copper wire ] αγώνας 305 προϊόντα.
16-30 AWG υψηλής θερμοκρασίας πιστοποιημένο αντι πετρέλαιο καλωδίων UL3068 UL φίμπεργκλας πλεγμένο
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Μόνωση: | Γυαλί ινών |
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο υψηλής τάσης AWG 26 με τον προσαραγμένο αγωγό AWM3136
| όνομα: | Καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μαέστρος Τύπος: | "Χαμένη" |
Πυρίμαχο μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο καλωδίων χαλκού για την κουζίνα UL3068 ρυζιού
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 30-16AWG |
Μονωμένα χαλκός καλώδια 300V 200℃ UL758 UL3122 Tinner για Linghting
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Πρότυπα: | UL758 |
Λαστιχένιο μονωμένο φίμπεργκλας χάλκινο καλώδιο 4 σιλικόνης 6 Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας 8AWG 300V
| Υλικό αγωγών: | χαλκός ή επικασσιτερωμένος χαλκός |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Θέρμανση, μηχανή, windings μετασχηματιστών και ούτω καθεξής, ηλεκτρικό εργαλείο, μηχανική και ηλεκτρ |
| Υλικό μόνωσης: | Καλώδιο σιλικόνης φίμπεργκλας |
UL3136 μονωμένος λάστιχο κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός σιλικόνης για το φωτισμό με το μαύρο χρώμα
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο 300V φίμπεργκλας UL3223 150C για την ηλεκτρική συσκευή
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο 305m/roll σιλικόνης 30-16AWG UL3728
| Μόνωση: | διπλό λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
| Μέγεθος: | 30-16AWG |
Επικασσιτερωμένη UAV καλωδίων αγωγών χαλκού μονωμένη XLPE θερμάστρα UL3321 150C
| Υλικό: | XLPE+ ΚΟΝΣΕΡΒΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Πρότυπα: | UL758 |
UL το απαριθμημένο PVC μόνωσε το καλώδιο χαλκού/μονωμένο το PVC καλώδιο για το κλιματιστικό μηχάνημα UL1007
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 80℃ |
| Μόνωση: | PVC |

