Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 200c high temperature wire ] αγώνας 270 προϊόντα.
VDE XLPE UL3512 μονωμένο σιλικόνη καλώδιο χαλκού καλωδίων 200C κονσερβοποιημένο 600V
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
UL3512 εύκαμπτος μονωμένος σιλικόνη ρόλος καλωδίων VDE XLPE 200C 600V 305m/
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
Βιομηχανική λαστιχένια μόνωση 600V 200C σιλικόνης πλεγμένων καλωδίων φίμπεργκλας
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
καλώδιο μπαταριών σιλικόνης 600V 200C, υψηλό ανθεκτικό στη θερμότητα καλώδιο UL CUL CSA πιστοποιημένο
| Τάση: | 600V εναλλασσόμενο ρεύμα |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
Λαστιχένια μονωμένα φίμπεργκλας πρότυπα καλωδίων UL3122 300V 200C UL 758 χαλκού σιλικόνης
| Τάση: | 300V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Πλέξιμο λάστιχου και φίμπεργκλας σιλικόνης |
το λάστιχο 200C UL758 26AWG μόνωσε το ηλεκτρικό καλώδιο
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 12-26AWG 0.3-1.25mm2 |
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
Το λάστιχο σιλικόνης UL758 AWG3135 μόνωσε τη φλόγα Ratardant 200C μολύβδου
| Όνομα: | εύκαμπτο καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Προβολέας, μηχανή καφέ, φούρνος μικροκυμάτων |
Εγχώρια συσκευή/θερμάστρα/κονσερβοποιημένος καλώδια χαλκός Ul1330 600V/200C φωτισμού FEP
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| υλικό: | χαλκός |
| Μόνωση: | fep καλώδιο μόνωσης |
305m/ Μονωμένη θέρμανση καλωδίων 1-11mil σιλικόνης ρόλων UL3253 λάστιχο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
Νικέλινος αγωγός χαλκού καλωδίων UL1332 μόνωσης E239689 26AWG FEP
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένο καλώδιο καλώδιο μόνωσης UL1332 26AWG FEP |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |

