Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 200c high temperature wire ] αγώνας 270 προϊόντα.
προσαραγμένο τεφλόν καλώδιο AWG 250C 14, νικέλινο καλώδιο UL10486 χαλκού
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
16-32AWG εύκαμπτος μονωμένος κονσερβοποιημένος καλώδιο αγωγός UL1860 χαλκού
| εκτιμημένη τάση: | 150V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωση: | PFA |
600V λεπτό καλώδιο μολύβδου υψηλής τάσης, μονωμένο FEP καλώδιο UL1901 200℃
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωση: | FEP |
πλεγμένο καλώδιο σιλικόνης 305m/roll 26AWG UL3172 φίμπεργκλας
| Μόνωση: | Σιλικόνη |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
| Μέγεθος: | 18-26AWG |
Μονωμένο πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας AWM 3123 για το φούρνο μικροκυμάτων
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| Αγωγός: | Χαλκός Tinner |
Καλώδια 32AWG UL758 αγωγών χαλκού μόνωσης PEFE TFE FEP
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας πλεγμένων καλωδίων φίμπεργκλας καλωδίων 10AWG UL3075
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | άσπρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
UL3122 1.25mm μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο 300V 18AWG χαλκού για το ρομπότ
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Η επικασσιτερωμένη σιλικόνη λαστιχένιο OD 1.38mm χαλκού 26AWG μπορεί να προσαρμοστεί
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
ο εύκαμπτος ηλεκτρικός χαλκός 2.5mm κονσερβοποίησε το λάστιχο σιλικόνης καλωδίων που μονώθηκε
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |

