Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 200c high temperature wire ] αγώνας 270 προϊόντα.
Το μονωμένο PFA καλώδιο 300V 250C UL1726 κονσερβοποίησε χαλκού λευκό μπλε Μαύρο θερμαστρών καλωδίων το lighiting
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | PFA |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Μονωμένο το PFA καλώδιο UL1726 300V 250C κονσερβοποίησε χαλκού λευκό μπλε Μαύρο θερμαστρών καλωδίων 5AWG το lighiting
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | PFA |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
UL3252 Σύρματα από καουτσούκ σιλικόνης 600v 250C 22AWG FT2 Μαύρη οικιακή συσκευή Uav Lighting
| Ονομασία προϊόντος: | λαστιχένια καλώδια σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
| Μόνωση: | καλώδιο μόνωσης σιλικόνης rubbe |
FT-2 σιλικόνης λαστιχένιο ηλεκτρικό εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο ΔΟΚΙΜΉΣ 0.5-4.0MM2 φλογών
| Χρώμα: | όλα τα χρώματα είναι διαθέσιμα |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | -60-200C |
| Τάση: | 600V |
Γάντζος σιλικόνης Awm3135 UL758 επάνω στο καλώδιο για το στοιχείο θέρμανσης 600V
| Όνομα: | εύκαμπτο καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Προβολέας, μηχανή καφέ, φούρνος μικροκυμάτων |
Νικέλινος αγωγός 200C χαλκού UL1330 εύκαμπτος ηλεκτρικός κονσερβοποιημένος καλώδιο
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένο καλώδιο καλώδιο μόνωσης UL1330 30AWG FEP |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
2.5mm κονσερβοποιημένο μονωμένο χαλκός μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης καλωδίων 200C UL3135
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
600V 200C FEP μόνωσε το καλώδιο μόνωσης καλωδίων UL1330 FEP χαλκού για την εγχώρια συσκευή
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| μόνωση: | FEP |
το φίμπεργκλας 200C UL3241 μόνωσε το υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο σιλικόνης ρόλων καλωδίων 305m/χαλκού
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
κονσερβοποιημένο UL3367 μονωμένο χαλκός καλώδιο 18AWG VDE 200C για τη γεννήτρια
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |

