Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ ul758 high voltage electrical wire ] αγώνας 385 προϊόντα.
ηλεκτρικό εύκαμπτο καλώδιο UL3122 20awg 18awg 16awg για την εγχώρια συσκευή
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |
ηλεκτρικό εύκαμπτο UL3075 φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού σιλικόνης λαστιχένιο για τη θέρμανση εγχώριων συσκευών
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 10AWG |
UL4330 μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης για τις εγχώριες ηλεκτρικές συσκευές υψηλής θερμοκρασίας
| Ονομα: | εύκαμπτο καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Προβολέας, μηχανή καφέ, φούρνος μικροκυμάτων |
UL4330 μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης για τις εγχώριες ηλεκτρικές συσκευές υψηλής θερμοκρασίας
| Ονομα: | εύκαμπτο καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Προβολέας, μηχανή καφέ, φούρνος μικροκυμάτων |
υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο μίκα καλώδιο 16awg 450C/νικέλινο καλώδιο UL5128 χαλκού
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 450℃ |
| Μόνωση: | Γυαλί |
16-32AWG εύκαμπτος μονωμένος τεφλόν κονσερβοποιημένος καλώδιο αγωγός UL1860 χαλκού
| Ονομαστική τάση: | 150V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
26 υψηλής θερμοκρασίας μονωμένος XLPE γάντζος καλωδίων 600v AWG επάνω στο καλώδιο 150C UL3289
| Τάση: | 600V-750V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 150℃ |
| Πρότυπο: | UL758 |
εύκαμπτος Electical κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός 2.5mm2 UL3135 20AWG
| Εφαρμογές: | βιομηχανική δύναμη, εγχώρια συσκευή |
|---|---|
| Χρώματα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Πρότυπα: | UL 758 |
υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο μίκα καλώδιο 16awg 450C/νικέλινο καλώδιο UL5128 χαλκού
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 450℃ |
| Μόνωση: | γυαλί |
16-32AWG εύκαμπτος μονωμένος κονσερβοποιημένος καλώδιο αγωγός UL1860 χαλκού
| εκτιμημένη τάση: | 150V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωση: | PFA |

