Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ ul758 high voltage electrical wire ] αγώνας 385 προϊόντα.
Υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο σιλικόνης απόδειξης θερμότητας, πολυ καλώδιο σιλικόνης σκελών AWG 18-12
| όνομα: | Υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| μοντέλο: | AWM3134 |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
Μονωμένο καλώδιο χαλκού UL758 300V 3.70mm PTFE υψηλής θερμοκρασίας
| στοιχείο: | Μονωμένο PTFE καλώδιο |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | Νικέλινο/επαργυρωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 0.903.70mm |
Γάντζος UL 3271 XLPE επάνω στη βιομηχανική θερμάστρα δύναμης κόκκινου φωτός καλωδίων 600V/125C 18awg Ul758
| Όνομα προϊόντων: | xlpe καλώδια |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μόνωση: | xlpe καλώδιο |
UL το απαριθμημένο PVC μόνωσε το καλώδιο χαλκού/μονωμένο το PVC καλώδιο για το κλιματιστικό μηχάνημα UL1007
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 80℃ |
| Μόνωση: | PVC |
UL απαρίθμηση του τεφλόν καλωδίου AWG 24, ντυμένος τεφλόν γάντζος FEP επάνω στο καλώδιο 300V 150C
| Μόνωσης: | FEP |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 30AWG-10AWG |
UL το απαριθμημένο PVC μόνωσε το καλώδιο χαλκού/μονωμένο το PVC καλώδιο για το κλιματιστικό μηχάνημα UL1007
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 80℃ |
| Μόνωση: | PVC |
Ο ελεύθερος XLPE γάντζος αλόγονου επάνω στο καλώδιο οδήγησε ελαφρύ εγκεκριμένο UL πολυ καλωδίων UL3265 που χρωματίστηκε
| Τάση: | 150V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 125℃ |
| Πρότυπο: | UL758 |
Το καθαρό νικελίου φίμπεργκλας καλωδίων αγωγών μονωμένο μίκα έπλεξε 18 το AWG UL5107
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 450℃ |
| Μόνωση: | γυαλί |
fep τεφλόν διαφορετικά χρώματα καλωδίων και μονωμένα καλωδίων UL1331 καλωδίων για τις επιλογές
| Μόνωσης: | FEP |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 30AWG-4/0AWG |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο 305m/roll σιλικόνης 30-16AWG UL3728
| Μόνωση: | διπλό λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
| Μέγεθος: | 30-16AWG |

