Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ ul758 high voltage electrical wire ] αγώνας 385 προϊόντα.
Μονωμένα φίμπεργκλας καλώδια χαλκού για τη χρήση 22AWG θερμαστρών
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| Αγωγός: | Χαλκός Tinner |
10AWG Σύρμα Σιλικόνης από Καουτσούκ 1050/0.08 Κονσερβοποιημένος Χαλκός UL758
| Conductor Material: | Tinned Copper wire |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber |
| Rated Voltage: | 600V |
Ντυμένο UL3512 0.5-4.0sqmm ηλεκτρικό εύκαμπτο λάστιχο μονωμένο καλώδιο σιλικόνης
| Μέγεθος: | 0.5-4.0sqmm |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
Ηλεκτρικά XLPE καφέ καλώδια 24AWG 11/0.16 VW-1 600/εκτιμημένη 750v μηχανών τάση
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Μονωμένο FEP καλώδιο καλωδίων 30awg UL1332 200V CSA χαλκού αυτοκινήτων FEP Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας
| ζώνη: | Mysun |
|---|---|
| certification: | CSA/UL/CCC/VDE/ISO |
| Εφαρμογή: | Θερμαίνοντας, ηλεκτρική συσκευή, εγχώρια συσκευή |
22 μονωμένο καλώδιο UL 3122 χαλκού σιλικόνης AWG φίμπεργκλας υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός
| Τάση: | 300V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο για τη βιομηχανική διάμετρο μηχανών 18AWG 0.307.60mm
| Στοιχείο: | Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο |
|---|---|
| εκτιμημένη τάση: | 600-750V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
18AWG ηλεκτρικά μονωμένα σιλικόνη πρότυπα καλωδίων UL3367 για τις θερμάστρες 305 ανά ρόλο
| Το στοιχείο: | Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| OD: | 1.38-2.07 χιλ. |
Λαστιχένιο 0.5-4.0sqmm CSA εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο UL3512 σιλικόνης
| Μέγεθος: | 0.5-4.0sqmm |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
μονωμένο FEP καλώδιο 20AWG 300V UL1858 για τα ηλεκτρικά αυτοκίνητα μηχανών
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |

