Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ ul758 high voltage electrical wire ] αγώνας 385 προϊόντα.
16-30 AWG υψηλής θερμοκρασίας πιστοποιημένο αντι πετρέλαιο καλωδίων UL3068 UL φίμπεργκλας πλεγμένο
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Μόνωση: | Γυαλί ινών |
Ανθεκτικός 6 γάντζος AWG XLPE επάνω επικυρωμένη έγκριση καλωδίων ROSH&REACH καλωδίων στην UL
| Τάση: | 600v |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 125℃ |
| Πρότυπο: | UL758 |
16-30 AWG υψηλής θερμοκρασίας πιστοποιημένο αντι πετρέλαιο καλωδίων UL3068 UL φίμπεργκλας πλεγμένο
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Μόνωση: | Γυαλί ινών |
Νικέλινος χαλκός καλωδίων 26AWG UL1333 FEP εύκαμπτος μονωμένος
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένο καλώδιο καλώδιο μόνωσης UL1333 26AWG FEP |
|---|---|
| χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
μονωμένος γάντζος καλωδίων 22awg UL3320 XLPE επάνω στα πιστοποιητικά καλωδίων UL
| Τάση: | 600v |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 90℃ |
| Πρότυπο: | UL758 |
Καφετής γάντζος εγχώριων συσκευών XLPE AWM3271 18AWG επάνω κονσερβοποιημένο στον καλώδιο χαλκό
| όνομα: | Ηλεκτρικό καλώδιο XLPE |
|---|---|
| μοντέλο: | AWM3271 |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
Εύκαμπτος 16 γάντζος AWG XLPE επάνω στο καλώδιο με τον επικασσιτερωμένο αγωγό UL3321 χαλκού
| Τάση: | 600v |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 150℃ |
| Πρότυπο: | UL758 |
Ηλεκτρικό κονσερβοποιημένο 600V μονωμένο χαλκός καλώδιο Ul3239 200C
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Σιλικόνη |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
γάντζος 600V UL3331 XLPE επάνω στο καλώδιο και καλώδιο για το πετρέλαιο εγχώριων συσκευών ανθεκτικό
| Τάση: | 600v |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 125℃ |
| Πρότυπο: | UL758 |
μονωμένος γάντζος καλωδίων 22awg UL3320 XLPE επάνω στα πιστοποιητικά καλωδίων UL
| Τάση: | 600V |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | 90℃ |
| Πρότυπα: | UL758 |

