Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Battery Cable
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ tinned copper silicone electrical cable ] αγώνας 427 προϊόντα.
600V εύκαμπτο μονωμένο λάστιχο Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας 16AWG UL3134 καλωδίων εγχώριων συσκευών
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο απόδειξης 200C 0.5sqmm UL3512 θερμότητας
| Μέγεθος: | 0.5-4.0sqmm |
|---|---|
| Χρώμα: | μαύρος, κόκκινος, άσπρος, κίτρινος, μπλε, πράσινος, γκρίζος, κιτρινοπράσινος, ροζ |
| Τάση: | 600V |
Εύκαμπτη μόνωση καλωδίων πετρελαίου ανθεκτική, θερμικό μονωμένο καλώδιο 1.0mm 180C 750V vdeh05ss-Κ
| Ονομαστική τάση: | 450V/750V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180℃ |
| αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
16-30 AWG υψηλής θερμοκρασίας πιστοποιημένο αντι πετρέλαιο καλωδίων UL3068 UL φίμπεργκλας πλεγμένο
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Μόνωση: | Γυαλί ινών |
16-30 AWG υψηλής θερμοκρασίας πιστοποιημένο αντι πετρέλαιο καλωδίων UL3068 UL φίμπεργκλας πλεγμένο
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Μόνωση: | Γυαλί ινών |
Μονωμένο καλώδιο ομιλητών εγχώριων συσκευών, λαστιχένιο καλώδιο UL 4330 μολύβδου δοκιμής
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο 22WAG UL1858 PFA 150 βαθμός
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο για τη βιομηχανική διάμετρο μηχανών 18AWG 0.307.60mm
| Στοιχείο: | Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο |
|---|---|
| εκτιμημένη τάση: | 600-750V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
600V 250C AWM 14 τεφλόν καλώδιο AWG, υψηλής θερμοκρασίας γάντζος επάνω στο καλώδιο UL10362
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
Λαστιχένιο Awm3122 26AWG κόκκινο καλώδιο προβολέων XLPE σιλικόνης
| Πρότυπο: | UL3122 |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Νικέλινος χαλκός |

