Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
προσαραγμένο τεφλόν καλώδιο AWG 250C 14, νικέλινο καλώδιο UL10486 χαλκού
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
το υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτο 20-26 λάστιχο σιλικόνης AWG UL3140 μόνωσε το επικασσιτερωμένο ηλεκτρικό καλώδιο χαλκού
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
Φιλικό καλώδιο προσωρινών σύνδεση σταθμών AWG 12 Eco, υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο UL3240
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
μονωμένο καλώδιο 180C χαλκού 3.0mm φίμπεργκλας για το αλόγονο κατασκευαστών καφέ ελεύθερο
| Τάση: | 300v/500v |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 180C |
| Μόνωσης: | Φίμπεργκλας |
Νικέλινη μονωμένη τεφλόν μόνωση VDE 8298 καλωδίων PFA χαλκού για τον προβολέα
| Το στοιχείο: | Μονωμένο τεφλόν καλώδιο |
|---|---|
| αγωγός: | νικέλινο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 1.362.76mm |
Φιλικό καλώδιο προσωρινών σύνδεση σταθμών AWG 12 Eco, υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο UL3240
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Φιλικό καλώδιο προσωρινών σύνδεση σταθμών AWG 12 Eco, υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο UL3240
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
FT1 καλώδιο VDE μόνωσης κόκκινου χρώματος 125C 10AWG XLPE για το σπίτι
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Γάντζος Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας XLPE επάνω στο καλώδιο UL758 FT1 μπλε 12AWG για την εγχώρια μηχανή
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
καλώδιο 41/0.254 600v Xlpe χαλκού 1000ft 14awg για την εσωτερική καλωδίωση
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Κιτρινοπράσινος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |

