Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ silicone electrical cable ] αγώνας 511 προϊόντα.
Διοδηγός χαλκού Καλώδιο καουτσούκ σιλικόνης Αντίσταση λάδι 2,5 mm 1,5 mm 1 mm
| Αντίσταση του όζοντος: | Ωραίο. |
|---|---|
| Τεχνική θερμοκρασία: | 200°C |
| Αντίσταση στο λάδι: | Ωραίο. |
Διοδηγός χαλκού καλώδιο καουτσούκ σιλικόνης αντίσταση λάδι 2,5 mm
| Αντίσταση όζοντος: | Ωραίο. |
|---|---|
| Τεχνική θερμοκρασία: | 200°c |
| Αντίσταση στο λάδι: | Ωραίο. |
Ασφαλές καλώδιο σιλικόνης με ασφαλές καλώδιο χαλκού υψηλή ευελιξία
| Ευελιξία: | Υψηλή |
|---|---|
| Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
| Αντίσταση του όζοντος: | Ωραίο. |
Ασφαλές καλώδιο σιλικόνης με ασφαλές καλώδιο χαλκού υψηλή ευελιξία
| Ευελιξία: | Υψηλή |
|---|---|
| Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
| Αντίσταση όζοντος: | Ωραίο. |
150C προσαραγμένα ηλεκτρικά καλώδια UL758 σιλικόνης 22AWG 600V για το φωτισμό των οδηγήσεων
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε/άσπρος/κόκκινος/καφετής/κίτρινος/πράσινος/κιτρινοπράσινος/ο Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
600V 12AWG 100m/ηλεκτρικό καλώδιο UL3071 χαλκού καλωδίων ρόλων μονωμένο σιλικόνη
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης που χρησιμοποιείται στην εγχώρια συσκευή/το φωτισμό/κονσερβοποιημένα τα θερμάστρα υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικά καλώδια χαλκού
| Τάση: | 600V |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | 200°C |
| Πρότυπα: | UL758 |
Κονσερβοποιημένος 13awg χαλκός καλωδίων φίμπεργκλας σιλικόνης αλόγονου ελεύθερος UL3071
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Ηλεκτρικό καλώδιο απόδειξης θερμότητας VDE πιστοποιημένο με το χαλκό h05s-Κ 300/500V 180C Pltaed νικελίου
| Ονομαστική τάση: | 300/500V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180C |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
Εξαιρετικά εύκαμπτο μονωμένο σιλικόνη καλώδιο απόδειξης θερμότητας καλωδίων για την εγχώρια συσκευή UL3135
| όνομα: | Εύκαμπτο μονωμένο σιλικόνη καλώδιο |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Πρότυπο: | UL758 |

