Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ silicone electrical cable ] αγώνας 511 προϊόντα.
Καταστήστε αλεξίπυρα 1,5 σιλικόνης μονωμένης λάστιχο καλωδίων χιλ. αντίστασης VDE (Ν) 2GFAF φλογών
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180℃ |
| αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
250C υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο, 24 προσαραγμένο AWG καλώδιο UL3252
| Τάση: | 600v |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 250C |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
200C 30KV μαλακό προσαρμοσμένο UL3239 χρώμα καλωδίων σιλικόνης λαστιχένιο μονωμένο
| Εκτιμημένη τάση: | 3KV, 6KV, 10KV, 20, KV, 30KV |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
εύκαμπτος multicore VDE γάντζος καλωδίων σιλικόνης h05ss-φ μονωμένος λάστιχο επάνω στο καλώδιο
| Ονομαστική τάση: | 450V/750V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180℃ |
| αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
305m/ Μονωμένη θέρμανση καλωδίων 1-11mil σιλικόνης ρόλων UL3253 λάστιχο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
Έξοχο εύκαμπτο μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης για την απόδειξη γδαρσίματος θερμαστρών UL 3138
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
250 βαθμού σιλικόνης μονωμένος λάστιχο τύπος UL4367 πυρήνων καλωδίων εύκαμπτος πολυ
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη UL3241 σιλικόνης μονωμένη λάστιχο υγρασία καλωδίων - απόδειξη
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| αγωγός: | νικέλινο ή ασημένιο καλυμμένο καλώδιο χαλκού |
awm μονωμένο λάστιχο ηλεκτρικό καλώδιο σιλικόνης 22 μετρητών εύκαμπτο UL3212 ανθεκτικό στη θερμότητα
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
10KV υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο θερμαστρών, χημική αντίσταση καλωδίων UL3634 σιλικόνης καλυμμένη
| Ονομαστική τάση: | 10000V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| αγωγός: | νικέλινο καλώδιο χαλκού |

