Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ high temperature silicone rubber tubing ] αγώνας 106 προϊόντα.
UL3069 Πιστοποιημένο 150C Αντίσταση στη θερμότητα 600V Σημαντική τάση Σύρμα πλεξίματος από σιλικόνη υαλοπλαστικής σε 305m/roll
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Επιλογές διαμέτρου: | 20AWG, 22AWG, 24AWG, 26AWG |
| Μόνωση: | Καουτσούκ |
UL8207 FEP Wire 300V 180C High Temperature Heat Resistant Sensing Wire for Sensor Applications
| Υλικό αγωγού: | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26AWG |
| Μόνωση: | Καουτσούκ |
Καλώδιο FEP UL10064 με Πολλαπλά Μεγέθη AWG, Ονομαστική Τάση 30V και Θερμοκρασία 105°C για Εσωτερική ή Εξωτερική Διασύνδεση
| Υλικό αγωγού: | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26AWG |
| Μόνωση: | Καουτσούκ |
μονωμένος γάντζος καλωδίων 22awg UL3320 XLPE επάνω στα πιστοποιητικά καλωδίων UL
| Τάση: | 600V |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | 90℃ |
| Πρότυπα: | UL758 |
μονωμένος γάντζος καλωδίων 22awg UL3320 XLPE επάνω στα πιστοποιητικά καλωδίων UL
| Τάση: | 600V |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | 90℃ |
| Πρότυπα: | UL758 |
υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο 22WAG UL1858 PFA 150 βαθμός
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
UL20723 FEP Multi Core Wire with FEP Insulation for High Temperature Applications in UAV Robots and Industrial Equipment
| Υλικό αγωγού: | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
|---|---|
| Επιλογές διαμέτρου: | 2X22, 2X18, 2X20, 3X18, 3X20, 3X22, 4X18, 4X20, 4X22, 5X18, 5X20, 5X22, 6X18, 6X20, 6X22, 7X20, 7X20 |
| Μόνωση: | ΠΕΠ |
UL1927 Σύρμα FEP με ονομαστική τάση 30V και ονομαστική θερμοκρασία 105°C για κυκλώματα κλάσης 2 σε ηλεκτρονικό εξοπλισμό
| Υλικό αγωγού: | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26AWG |
| Μόνωση: | ΠΕΠ |
VDE0250 Πιστοποιημένο καλώδιο ηλεκτρικής ενέργειας FEP υψηλής θερμοκρασίας 750V 200C για βιομηχανικές μηχανές και ρομπότ UAV
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | 2Χ0,5, 2Χ0,75, 2Χ1,00, 2Χ1,5, 2Χ2,00, 2Χ2,50, 3Χ0,50, 3Χ0,75, 3Χ1,00, 3Χ1,50, 3Χ2,00, 3Χ2.50,70,4Χ 4 |
| Μόνωση: | ΠΕΠ |
UL8298 Σύρμα PFA με στερεό αγωγό και στρογγυλό σχήμα για ιατρικό εξοπλισμό και εφαρμογές υψηλών θερμοκρασιών
| Υλικό αγωγού: | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26AWG |
| Μόνωση: | PFA |

