Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ high temperature silicone rubber tubing ] αγώνας 106 προϊόντα.
Τροφίμων λαστιχένιο μανίκι σιλικόνης σωληνώσεων βαθμού υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτο για τη μηχανή καφέ
| Θερμοκρασία: | 180-250C |
|---|---|
| Τάση: | 300-6000V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 100m ανά ρόλο |
150deg μονωμένο λάστιχο καλώδιο 24awg σιλικόνης για τον προβολέα 600V UL 3137
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Εξαιρετικά μαλακό μονωμένο καλώδιο σιλικόνης 14AWG με ονομαστική τάση 600V και αντοχή σε θερμοκρασία 200C για εφαρμογές αυτοκινήτων
| Υλικό αγωγού: | Κονσερβοποιημένο σύρμα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 14AWG |
| Μόνωση: | Καουτσούκ σιλικόνης |
6AWG UL3512 Σύρμα Σιλικόνης 200C Ανθεκτικό στη Θερμότητα Καλώδιο από Επικασσιτερωμένο Χαλκό
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Shape: | ROUND |
| Diameter: | 6AWG |
6 Core 7 Core 8 Core Silicone Insulated Multicore Wire with UL Standard and Copper Conductor for Heating Applications
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση: | Λάστιχο, λάστιχο σιλικόνης |
| Ονομαστική τάση: | 300 V |
Εύκαμπτη μονωμένη υψηλή τάση 180C καλωδίων 450/750V VDE h05s-Κ 1.00mm2
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
UL758 Καλώδιο σιλικόνης με αντοχή σε θερμοκρασία 200°C και καλωδιακό χαλκό για οικιακές συσκευές
| Υλικό αγωγού: | Επικασσιτερωμένο σύρμα χαλκού |
|---|---|
| Διάμετρος: | 12 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 14 AWG, 24 AWG, 8 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 6 AWG, 2 AWG, 4 AWG, 26 AWG |
| Μονωτικό υλικό: | Σιλικόνη |
UL3069 Ανθεκτικό στη θερμότητα καλώδιο με ονομαστική τάση 600V, ονομαστική θερμοκρασία 150C και επικασσιτερωμένο χάλκινο αγωγό
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | 20AWG, 22AWG, 24AWG, 26AWG |
| Μονωτικό υλικό: | Καουτσούκ |
UL3122 200C 300V 16-26AWG Κουτιά χαλκού σιλικόνης ινών γυαλιού πλεγμένο σύρμα για οικιακές συσκευές
| Υλικό αγωγού: | Tinner Copper |
|---|---|
| Διάμετρος: | AWG 12 |
| Μονωτικό Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
λαστιχένιος 300V 305m/καλωδίων χαλκού 250C UL3253 νικέλινος ρόλος σιλικόνης
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250C |

