Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 300v rubber tinned copper wire ] αγώνας 305 προϊόντα.
150deg μονωμένο λάστιχο καλώδιο 24awg σιλικόνης για τον προβολέα 600V UL 3137
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη UL3241 σιλικόνης μονωμένη λάστιχο υγρασία καλωδίων - απόδειξη
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| αγωγός: | νικέλινο ή ασημένιο καλυμμένο καλώδιο χαλκού |
150deg μονωμένο λάστιχο καλώδιο 24awg σιλικόνης για τον προβολέα 600V UL 3137
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο UL758 σιλικόνης VDE 18AWG για τη μηχανή καφέ
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Έξοχο εύκαμπτο μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης για την απόδειξη γδαρσίματος θερμαστρών UL 3138
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
200C υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό XLPE καλώδιο 300V UL3122 18AWG
| Όνομα: | Καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| Πρότυπο: | AWM3122 |
| Μόνωση: | XLPE |
Η πυρκαγιά εκτίμησε 16-30 προσαραγμένο το AWG καλώδιο, πλεγμένο αλόγονο καλωδίων UL3068 φίμπεργκλας ελεύθερο
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Μόνωσης: | γυαλί ινών |
16-30 AWG υψηλής θερμοκρασίας πιστοποιημένο αντι πετρέλαιο καλωδίων UL3068 UL φίμπεργκλας πλεγμένο
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Μόνωση: | Γυαλί ινών |
Καλώδιο σιλικόνης AWG AWM3136 24, καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης διάμετρος 2.7-3.11 χιλ.
| όνομα: | 24 καλώδιο σιλικόνης AWG |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μαέστρος Τύπος: | "Χαμένη" |
UL3122 εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο πλεξίματος φίμπεργκλας αγωγών χαλκού καλωδίων 16AWG
| Υλικό μόνωσης: | Σιλικόνη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρικό καλώδιο σιλικόνης |
| Μόνωση: | λάστιχο σιλικόνης |

