Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 300v rubber tinned copper wire ] αγώνας 305 προϊόντα.
Κόκκινο ντυμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης UL3223, εύκαμπτη καιρική αντίσταση καλωδίων κουζινών ρυζιού
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
Φλόγα - μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης καθυστερούντω, ηλεκτρικό καλώδιο UL3222 θερμαστρών
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
Πλεγμένο φίμπεργκλας μονωμένο απόδειξη καλώδιο 20AWG UL3122
| Μόνωση: | Γυαλί ινών και λάστιχο Silcicone |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
Υψηλό λαστιχένιο καλώδιο 600V 150°C AWM3132 σιλικόνης καλωδίων προσωρινών σύνδεση σταθμών σκελών ηλεκτρικό
| όνομα: | Ηλεκτρικό καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| μοντέλο: | AWM3132 |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
ηλεκτρικό καλώδιο 2.66mm μόνωσης φίμπεργκλας 200C UL3122 Dia για τη θέρμανση του μολύβδου
| Μόνωση: | Γυαλί ινών και λάστιχο Silcicone |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
Λαστιχένιο καλώδιο σιλικόνης καλωδίων 300V 200C 10KV UL3122 εύκαμπτο ηλεκτρικό
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Λαστιχένιο καλώδιο 200C 300V μόνωσης σιλικόνης φίμπεργκλας UL3122
| Προϊόντα: | πλεγμένα καλώδια φίμπεργκλας σιλικόνης |
|---|---|
| Χρώμα: | άσπρος μπλε μαύρος κόκκινος κιτρινοπράσινος |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Ηλεκτρικό καλώδιο UL1332 υψηλής τάσης καλωδίων 200C VDE μονωμένο FEP για UAV το ρομπότ
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| μόνωση: | FEP |
υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο 22WAG UL1858 PFA 150 βαθμός
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης AWG 18 υψηλής θερμοκρασίας για την ηλεκτρική συσκευή UL 3367
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |

