Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 300v flexible insulated wire ] αγώνας 272 προϊόντα.
Προσαραγμένο καλώδιο προσωρινών σύνδεση σταθμών UL3254 22 AWG, υψηλής θερμοκρασίας πολυ καλωδίων φούρνων 250C που χρωματίζεται
| Τάση: | 300V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 250C |
| Μόνωσης: | Φίμπεργκλας |
2 καρφίτσες 16 υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο μετρητών, καλυμμένο καλώδιο 300V 200℃ σιλικόνης
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
0,75 εύκαμπτου χιλ. λάστιχου σιλικόνης έντυσαν το εύκαμπτο καλώδιο για το οδηγημένο ελαφρύ vdeh05s-Κ
| Ονομαστική τάση: | 300v/500v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180℃ |
| αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
Μονωμένο καλώδιο ομιλητών εγχώριων συσκευών, λαστιχένιο καλώδιο UL 4330 μολύβδου δοκιμής
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
Κόκκινο ντυμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης UL3223, εύκαμπτη καιρική αντίσταση καλωδίων κουζινών ρυζιού
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
26AWG μονωμένο PVC πυρίμαχο καλώδιο καλωδίων UL1015 600V 105C
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδιο PVC |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μόνωση: | PVC |
26AWG Pvc μονωμένο καλώδιο UL1015 600V 105C ανθεκτικό στη φωτιά καλώδιο
| Ονομασία του προϊόντος: | καλώδιο PVC |
|---|---|
| Διοικητής: | Κουρέλια χαλκού |
| Απομόνωση: | PVC |
20-26 AWG ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας πετρελαίου ανθεκτικό για το προϊόν UL4297 θερμότητας
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
Επικασσιτερωμένες VDE UL3223 εγχώριες συσκευές καλωδίων σιλικόνης ντυμένες λάστιχο
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
14 εύκαμπτο ντυμένο σιλικόνη καλώδιο αντίστασης θερμότητας μηχανών καλωδίων UL3135 AWG
| Υλικό: | ΛΑΣΤΙΧΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟ ΧΑΛΚΟ |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Πρότυπα: | UL758 |

