Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 300v flexible insulated wire ] αγώνας 272 προϊόντα.
Χάλκινος αγωγός FEP μονωμένο καλώδιο εξωτερική διάμετρος 2,5 mm για τη μετάδοση ισχύος
| Περιοχή θερμοκρασίας: | -60℃~200℃ |
|---|---|
| Πάχος μόνωσης: | 0.25mm |
| Υλικό: | FEP |
μονωμένο καλώδιο 180C χαλκού 3.0mm φίμπεργκλας για το αλόγονο κατασκευαστών καφέ ελεύθερο
| Τάση: | 300v/500v |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 180C |
| Μόνωσης: | Φίμπεργκλας |
0.25mm Μόνωση FEP Διάστημα καλωδίου -60°C~200°C για βιομηχανική χρήση
| Flexibility: | ≥3D |
|---|---|
| Elongation: | ≥200% |
| Material: | FEP |
λαστιχένιος 300V 305m/καλωδίων χαλκού 250C UL3253 νικέλινος ρόλος σιλικόνης
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250C |
300V 305m/ρόλων σιλικόνης λαστιχένιο καλώδιο χαλκού καλωδίων UL3130 νικέλινο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Ευέλικτο καλώδιο απομονωμένο από καουτσούκ σιλικόνης 13 AWG υψηλής θερμοκρασίας 200°C για οικιακή συσκευή / θερμοσίφωνα
| Χρώμα: | κόκκινο |
|---|---|
| Αντίσταση στην τριβή: | Υψηλή |
| Αντίσταση του όζοντος: | Ωραίο. |
Χάλκινος αγωγός 0,25mm Μόνωση FEP σύρμα 300V Διοικητική τάση
| Conductor: | Copper |
|---|---|
| Insulation Thickness: | 0.25mm |
| Elongation: | ≥200% |
UL3122 Ευέλικτο ηλεκτρικό σύρμα πυριτίου 300V Διοδηγός ράβδου Κόκκινο Μαύρο Λευκό Χρώμα
| Τύπος αγωγού: | Αγκυροβόλητοι |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγού: | Κουρέλια χαλκού |
UL3222 φωτισμού 305m/ρόλων σιλικόνης εύκαμπτο καλώδιο χαλκού καλωδίων UL758 νικέλινο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
UL3222 φωτισμού 305m/ρόλων σιλικόνης εύκαμπτο καλώδιο χαλκού καλωδίων 150C νικέλινο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |

