Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 300v flexible insulated wire ] αγώνας 271 προϊόντα.
Λαστιχένιο μονωμένο φίμπεργκλας χάλκινο καλώδιο 4 σιλικόνης 6 Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας 8AWG 300V
| Υλικό αγωγών: | χαλκός ή επικασσιτερωμένος χαλκός |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Θέρμανση, μηχανή, windings μετασχηματιστών και ούτω καθεξής, ηλεκτρικό εργαλείο, μηχανική και ηλεκτρ |
| Υλικό μόνωσης: | Καλώδιο σιλικόνης φίμπεργκλας |
ηλεκτρικός γάντζος καλωδίων UL1007 χαλκού 610m στερεός μονωμένος PVC επάνω στο καλώδιο
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός ή επικασσιτερωμένος χαλκός |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Θέρμανση, μηχανή, windings μετασχηματιστών και ούτω καθεξής, ηλεκτρικό εργαλείο, μηχανική και ηλεκτρ |
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη UL3241 σιλικόνης μονωμένη λάστιχο υγρασία καλωδίων - απόδειξη
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| αγωγός: | νικέλινο ή ασημένιο καλυμμένο καλώδιο χαλκού |
Καταστήστε αλεξίπυρα 1,5 σιλικόνης μονωμένης λάστιχο καλωδίων χιλ. αντίστασης VDE (Ν) 2GFAF φλογών
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180℃ |
| αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
Μονωμένο καλώδιο ομιλητών εγχώριων συσκευών, λαστιχένιο καλώδιο UL 4330 μολύβδου δοκιμής
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
Απόδειξη 12 AWG υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο UL3253 ωιδίου καλωδίων σιλικόνης μονωμένο λάστιχο
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Νικέλινο καλώδιο χαλκού |
Κόκκινο ντυμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης UL3223, εύκαμπτη καιρική αντίσταση καλωδίων κουζινών ρυζιού
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
20awg εύκαμπτο UL 3132 καλώδιο χαλκού σιλικόνης μονωμένο λάστιχο κονσερβοποιημένο καλώδιο
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
22AWG εύκαμπτος καλωδίων UL3136 στερεός αγωγός καλωδίων σιλικόνης μονωμένος λάστιχο
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 26AWG, 24AWG, 22AWG, 20AWG |
Έξοχος εύκαμπτος καλωδίων UL3367 αγωγός χαλκού σιλικόνης μονωμένος λάστιχο κονσερβοποιημένος καλώδιο
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 26-10AWG |

