Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 300v flexible insulated wire ] αγώνας 272 προϊόντα.
300V UL VW-1 FEP μονωμένο καλώδιο αντοχή στην έλξη λευκό καλώδιο για ηλεκτρικές εφαρμογές
| Tensile Strength: | 7.3N/mm2 |
|---|---|
| Elongation: | ≥200% |
| Color: | White |
150 λαστιχένια μονωμένη καλώδιο AWM3068 Κελσίου 300V κατασκευή 7/0.10mm σιλικόνης
| Υλικό: | Κόκκινος, μαύρος, πράσινος, μπλε, καφετής, άσπρος, κίτρινος/πράσινος, κ.λπ. |
|---|---|
| Μαέστρος Υλικό: | Χαλκός, χαλκός ή επικασσιτερωμένος χαλκός |
| εφαρμογή: | μηχανική και ηλεκτρική μηχανή κ.λπ. |
200C εκτιμημένα Temp 18 καλώδιο AWG 300v για τον κατασκευαστή καφέ/φούρνος UL3241 που απαριθμείται
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 26-14AWG |
Ντυμένος κονσερβοποιημένος καλώδιο αγωγός 26AWG χαλκού μόνωσης UL1333 FEP τεφλόν
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένο τεφλόν καλώδιο καλωδίων μόνωσης UL1333 26AWG FEP |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
Διπλό μόνωσης υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο 22 AWG καλωδίων χαλκού μονωμένο FEP
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Προσαραγμένος επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Εφαρμογή: | Θερμαίνοντας, βιομηχανική, ηλεκτρική συσκευή, καλωδίωση, εγχώρια συσκευή |
Ευέλικτο καλώδιο απομονωμένο από καουτσούκ σιλικόνης 13 AWG υψηλής θερμοκρασίας 200°C
| Χρώμα: | Κόκκινο |
|---|---|
| Αντίσταση στην τριβή: | Υψηλή |
| Αντίσταση όζοντος: | Ωραίο. |
Ασφαλές καλώδιο σιλικόνης με ασφαλές καλώδιο χαλκού υψηλή ευελιξία
| Ευελιξία: | Υψηλή |
|---|---|
| Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
| Αντίσταση όζοντος: | Ωραίο. |
Κίτρινο μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης 22awg 150deg για την εφαρμογή φωτισμού των οδηγήσεων
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
το υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτο 20-26 λάστιχο σιλικόνης AWG UL3140 μόνωσε το επικασσιτερωμένο ηλεκτρικό καλώδιο χαλκού
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
8awg κονσερβοποιημένο λάστιχο σιλικόνης καλωδίων UL758 χαλκού εύκαμπτο AWM
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |

