Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 200 fep wire ] αγώνας 212 προϊόντα.
UL3122 Σύρμα πλεγμένο από υαλοπλαστική με ονομαστική τάση 300V και θερμοκρασία 200C
| Υλικό αγωγού: | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 1,25mm2, 0,5mm2, 0,75mm2, 1,5mm2 |
| Μονωτικό Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
UL3074 12AWG 200C 600V Υψηλής θερμοκρασίας συρματόπλεκτο σύρμα από ίνες γυαλιού από σιλικόνη για φούρνο και τηγανίτη
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | AWG 12 |
| Μονωτικό υλικό: | Σιλικόνη |
UL3075 10AWG Σιλικόνης Υαλοΐνας Πλεγμένο Καλώδιο με Ονομαστική Τάση 600V και Ονομαστική Θερμοκρασία 200C για Βιομηχανικούς Θερμοσίφωνες
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος σύρματος: | 10 AWG |
| Μονωτικό υλικό: | Καουτσούκ |
Υψηλής θερμοκρασίας FEP απομονωμένο σύρμα σχοινί 200 βαθμούς 30 AWG
| Διορισμένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Ονομαστική θερμοκρασία: | 200C |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
Υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο FEP λουρί 200 βαθμός 30 AWG καλωδίων
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200c |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
Λαστιχένια αντίσταση θερμότητας καλωδίων σιλικόνης φίμπεργκλας Conne εγχώριων συσκευών 16 AWG
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη UL3241 σιλικόνης μονωμένη λάστιχο υγρασία καλωδίων - απόδειξη
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| αγωγός: | νικέλινο ή ασημένιο καλυμμένο καλώδιο χαλκού |
600V 150C κονσερβοποιημένος UL3134 χαλκός καλωδίων σιλικόνης μονωμένος λάστιχο
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
600V κονσερβοποιημένος 150C αγωγός χαλκού καλωδίων χαλκού μονωμένος XLPE για UAV τη θερμάστρα
| Υλικό: | XLPE+ ΚΟΝΣΕΡΒΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Πρότυπα: | UL758 |
Ευέλικτο καλώδιο μπαταρίας 200C υψηλής θερμοκρασίας 600V ονομαστική τάση με καλωδιακό χαλκό
| Υλικό αγωγού: | Επικασσιτερωμένο σύρμα χαλκού |
|---|---|
| Διάμετρος: | 1 AWG, 2 AWG, 4 AWG, 6 AWG, 10 AWG, 8 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 0AWG, 1/0AWG, 2/0AWG, 3/0 |
| Μονωτικό υλικό: | Σιλικόνη |

