Γάντζος 20AWG UL3289 XLPE επάνω στη μαύρη θερμάστρα καλωδίων AWM3173 600V/150C
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
977 απόψεις
Επικοινωνήστε τώρα
Προϊόντα Descripition Πίνακας προδιαγραφών Συσκευασία Δείτε περισσότερα
Μηνύματα επισκέπτη Αφήστε μήνυμα.
Επικοινωνήστε τώρα
Μάθετε Περισσότερα
Σχετικά βίντεο
Μονωμένο XLPE ηλεκτρικό καλώδιο αντίστασης πετρελαίου καλωδίων UL3173 για το Μαύρο χρήσης γεννητριών
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
UAV κονσερβοποιημένος UL758 χαλκός 750V καλωδίων UL3271 μόνωσης ρομπότ XLPE 00:22
UAV κονσερβοποιημένος UL758 χαλκός 750V καλωδίων UL3271 μόνωσης ρομπότ XLPE
Μονωμένο XLPE καλώδιο εγχώριων συσκευών UL3173 125C για UAV το ρομπότ 00:11
Μονωμένο XLPE καλώδιο εγχώριων συσκευών UL3173 125C για UAV το ρομπότ
Κονσερβοποιημένος αγωγός χαλκού μόνωσης 30AWG UL3271 XLPE μόλυβδος 00:39
Κονσερβοποιημένος αγωγός χαλκού μόνωσης 30AWG UL3271 XLPE μόλυβδος
Hook-up αλόγονου καλωδίων θέρμανσης καλωδίων Awm3173 600V XLPE πυρίμαχο ελεύθερο ηλεκτρικό καλώδιο μολύβδου 00:11
Hook-up αλόγονου καλωδίων θέρμανσης καλωδίων Awm3173 600V XLPE πυρίμαχο ελεύθερο ηλεκτρικό καλώδιο μολύβδου
Γάντζος UL3289 22AWG XLPE επάνω στο καλώδιο/μονωμένο το XLPE καλώδιο αγωγών χαλκού ηλεκτρικό 00:11
Γάντζος UL3289 22AWG XLPE επάνω στο καλώδιο/μονωμένο το XLPE καλώδιο αγωγών χαλκού ηλεκτρικό
Τα Awm3289 28AWG XLPE μόνωσαν το ηλεκτρικό καλώδιο 11.66mm 00:11
Τα Awm3289 28AWG XLPE μόνωσαν το ηλεκτρικό καλώδιο 11.66mm
Κονσερβοποιημένο καλώδιο AWM3321 χαλκού 30AWG Ul3321 XLPE για το σπίτι 00:11
Κονσερβοποιημένο καλώδιο AWM3321 χαλκού 30AWG Ul3321 XLPE για το σπίτι
Υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο σιλικόνης 300V 305m 18AWG XLPE για το ρομπότ 00:09
Υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο σιλικόνης 300V 305m 18AWG XLPE για το ρομπότ
22 μονωμένος κονσερβοποιημένος καλώδιο αγωγός χαλκού μετρητών UL758 XLPE 00:11
22 μονωμένος κονσερβοποιημένος καλώδιο αγωγός χαλκού μετρητών UL758 XLPE
UL3530 Σιλικόνιο υψηλής θερμοκρασίας με καλωδιακό χαλκό για εφαρμογές 200C 00:44
UL3530 Σιλικόνιο υψηλής θερμοκρασίας με καλωδιακό χαλκό για εφαρμογές 200C
Καλώδιο μπαταρίας
Υψηλής τάσης καλώδιο απομονωμένο από σιλικόνη με ονομαστική τάση 1000V και μεγάλο ρεύμα για συστήματα αποθήκευσης ενέργειας 00:43
Υψηλής τάσης καλώδιο απομονωμένο από σιλικόνη με ονομαστική τάση 1000V και μεγάλο ρεύμα για συστήματα αποθήκευσης ενέργειας