Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ ul758 high voltage electrical wire ] αγώνας 385 προϊόντα.
Μονωμένο XLPE ηλεκτρικό καλώδιο αντίστασης πετρελαίου καλωδίων UL3173 για το Μαύρο χρήσης γεννητριών
| Μόνωση: | XLPE |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
μονωμένο XLPE καλώδιο τροφοδοσίας 600-750V, 26 πρότυπα καλωδίων Ul758 προσωρινών σύνδεση σταθμών AWG
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600-750V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
προσαραγμένο τεφλόν καλώδιο AWG 250C 14, νικέλινο καλώδιο UL10486 χαλκού
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
Υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο AWG 22, ανθεκτικό στη θερμότητα καλώδιο για το φούρνο 450C 600V UL5335
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 450℃ |
| Μόνωση: | Γυαλί |
600V λεπτό καλώδιο μολύβδου υψηλής τάσης, μονωμένο FEP καλώδιο UL1901 200℃
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωση: | FEP |
14awg υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο UL1331 για τον ηλεκτρικό φούρνο
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Μόνωσης: | FEP |
26awg υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού καλωδίων ul3122 νικέλινο για τον αισθητήρα
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωση: | Φίμπεργκλας |
Το φίμπεργκλας έπλεξε την απόδειξη θερμότητας καλωδίων μόνωσης σιλικόνης ηλεκτρικών καλωδίων
| Insulation: | silicone rubber |
|---|---|
| Αγωγός: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
| Μέγεθος: | 26-20AWG |
UL3512 εύκαμπτο καλώδιο προσωρινών σύνδεση σταθμών χαλκού, 0.5-4.0 τετράγωνο καλώδιο μολύβδου χιλ. ηλεκτρικό
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 0.5-4.0sqmm |
2-7pins 250C UL20225 PFA μονωμένο τεφλόν καλώδιο βαρελοποιών καλωδίων νικέλινο
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| Μόνωσης: | PFA |

