Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ ul3122 silicone rubber electric wire ] αγώνας 110 προϊόντα.
UL3122 λαστιχένια μόνωση 305m/Roll σιλικόνης πλεγμένων καλωδίων φίμπεργκλας
| πρότυπο: | UL3122 |
|---|---|
| Μόνωση: | λάστιχο σιλικόνης |
| Σακάκι: | Φίμπεργκλας |
Μονωμένα χαλκός καλώδια 300V 200℃ UL758 UL3122 Tinner για Linghting
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Πρότυπα: | UL758 |
Το ηλεκτρικό καλώδιο UL 3122 καλής ποιότητας λαστιχένια μόνωση σιλικόνης κονσερβοποίησε το μαύρο άσπρο μπλε καλωδίων 300V 200C χαλκού
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
UL3122 Silicone Insulated Wire 300V 200C High Temperature 18 AWG for Home Appliance and Industrial Use
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση: | Καουτσούκ σιλικόνης |
| Ονομαστική τάση: | 300 V |
Awm3122 εύκαμπτο υψηλής τάσης καλώδιο πλεξίματος φίμπεργκλας καλωδίων μόνωσης σιλικόνης λαστιχένιο πράσινο
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| Αγωγός: | Χαλκός Tinner |
AWG3122 φίμπεργκλας χαλκού ηλεκτρικά καλώδια χρήσης καλωδίων εσωτερικά υψηλής θερμοκρασίας
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Χαλκός Tinner |
AWG3122 φίμπεργκλας χαλκού ηλεκτρικά καλώδια χρήσης καλωδίων εσωτερικά υψηλής θερμοκρασίας
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
| Αγωγός: | Χαλκός Tinner |
3135 προσαραγμένο μονωμένο λάστιχο καλώδιο 14AWG σιλικόνης για τα φω'τα
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης 0.3MM UL3135 για τα νέα ενεργειακά φω'τα
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
8awg κονσερβοποιημένο λάστιχο σιλικόνης καλωδίων UL758 χαλκού εύκαμπτο AWM
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |

