Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ uav light silicone insulated copper wire ] αγώνας 131 προϊόντα.
150C κονσερβοποιημένο UL χάλκινο καλώδιο ρόλων καλωδίων UL3212 305m/σιλικόνης μονωμένο λάστιχο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Ντυμένο πυρίτιο καλώδιο ρόλων χάλκινων καλωδίων 305m/UL3253 250C νικέλινο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250C |
κονσερβοποιημένο UL3367 μονωμένο χαλκός καλώδιο 18AWG VDE 200C για τη γεννήτρια
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
600V 150C UL3137 καλυμμένο σιλικόνη ηλεκτρικό καλώδιο χαλκού καλωδίων 305m/κονσερβοποιημένο ρόλος
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
UL3142 600V 305m/ρόλων πυριτίου λαστιχένιο ηλεκτρικό καλώδιο χαλκού καλωδίων κονσερβοποιημένο 150C
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
305m/ Ρόλων ντυμένο πυρίτιο καλώδιο χάλκινων καλωδίων UL3219 φίμπεργκλας νικέλινο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
305m/ Μονωμένη θέρμανση καλωδίων 1-11mil σιλικόνης ρόλων UL3253 λάστιχο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
250C υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης καλωδίων UL3251
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250C |
Λαστιχένια UL3068 μόνωση 30AWG πλεγμένων καλωδίων φίμπεργκλας σιλικόνης
| όνομα προϊόντων: | UL3068 |
|---|---|
| Μόνωση: | σιλικόνης φίμπεργκλας που πλέκεται λαστιχένιο |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
UL10362 600V 250C 4-26AWG PFA Isolation Electric Cable VW-1 για βιομηχανικά καλώδια φωτισμού ρομπότ σκόνης
| Εφαρμογή: | Οικιακή συσκευή / Θέρμανση / Φωτισμός / UAV |
|---|---|
| Τύπος: | UL758 |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |

