Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
Το επικασσιτερωμένο ηλεκτρικό καλώδιο σιλικόνης χαλκού, UL απαρίθμησε το εύκαμπτο καλώδιο σιλικόνης AWG 26
| όνομα: | AWM3135 εύκαμπτο καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
Καλώδιο σιλικόνης AWG AWM3136 24, καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης διάμετρος 2.7-3.11 χιλ.
| όνομα: | 24 καλώδιο σιλικόνης AWG |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μαέστρος Τύπος: | "Χαμένη" |
κίτρινος βιομηχανικός γάντζος μηχανών XLPE επάνω στον ανεφοδιασμό εργοστασίων καλωδίων AWM3321 22AWG
| μοντέλο: | AWM3321 |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Κατασκευή αγωγών: | 7/0.10 7/0.127 7/0.16 17/0.16 21/0.18 16/0.254 41/0.254 105/0.254 |
610M/Roll 5.05mm καλώδιο UL758 χαλκού επένδυσης νικελίου XLPVC
| Μόνωση: | XLPVC |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 1.905.05mm |
UL591 ντυμένο 150C FEP μόνωσε τον υψηλής θερμοκρασίας γάντζο επάνω στο καλώδιο 28 AWG
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150 βαθμός |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
Πολυ πυρήνων εύκαμπτο υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο 16 AWG καλωδίων σιλικόνης λαστιχένιο
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
Εύκαμπτο ντυμένο σιλικόνη καλώδιο VDE για το φωτισμό 180C
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180C |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
14 εύκαμπτο ντυμένο σιλικόνη καλώδιο αντίστασης θερμότητας μηχανών καλωδίων UL3135 AWG
| Υλικό: | ΛΑΣΤΙΧΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟ ΧΑΛΚΟ |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Πρότυπα: | UL758 |
300V εσωτερική καλωδίωση γεννητριών για την ανθεκτική στη θερμότητα ηλεκτρική μηχανή 26 AWG
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150 βαθμός |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
UL3530 Silicone Wire 600V 200C Flexible High Temperature Wire for Oven and Heating
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη |
| Ονομαστική τάση: | 600V |

