Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ silicone rubber cables for robot ] αγώνας 114 προϊόντα.
0.75mm2 προσαραγμένο μονωμένο λάστιχο καλώδιο 180C 41/0.254 VDE h05s-Κ σιλικόνης
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Λαστιχένιο καλώδιο σιλικόνης καλωδίων 300V 200C 10KV UL3122 εύκαμπτο ηλεκτρικό
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Σωλήνες απομονωμένα από χαλκό, σιλικόνιο και καουτσούκ που χρησιμοποιούνται σε οικιακές συσκευές/φωτιστικά/θέρμανση
| Τετάρτη: | 600V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 200°C |
| Τύπος: | UL758 |
Υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο σιλικόνης 300V 305m 18AWG XLPE για το ρομπότ
| Όνομα: | Καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| Πρότυπο: | AWM3122 |
| Μόνωση: | XLPE |
UL3135 600V 200C 12-26AWG Σύρματα και καλώδια από καουτσούκ σιλικόνης FT2 για σύρματα φωτισμού ρομπότ βιομηχανικής ισχύος
| Εφαρμογή: | Οικιακή συσκευή / Θέρμανση / Φωτισμός / UAV |
|---|---|
| Τύπος: | UL758 |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
UL3135 600V 200C 12-26AWG Σύρματα και καλώδια από καουτσούκ σιλικόνης FT2 για σύρματα φωτισμού ρομπότ βιομηχανικής ισχύος
| Εφαρμογή: | Οικιακή συσκευή / Θέρμανση / Φωτισμός / UAV |
|---|---|
| Τύπος: | UL758 |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
UL 3068 300V 150C 16-30AWG Σύρματα και καλώδια από καουτσούκ σιλικόνης FT2 για βιομηχανικά ηλεκτρικά θερμαντικά
| Εφαρμογή: | Οικιακή συσκευή / Θέρμανση / Φωτισμός / UAV |
|---|---|
| Τύπος: | UL758 |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
Έξοχο εύκαμπτο μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης για την απόδειξη γδαρσίματος θερμαστρών UL 3138
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
μονωμένος λάστιχο κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός UL3135 σιλικόνης 600V 200C για την εγχώρια συσκευή
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200°C |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
μονωμένο λάστιχο καλώδιο 12-30AWG σιλικόνης για την ηλεκτρική συσκευή με το κόκκινο χρώμα blace
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |

