Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ rubber high voltage silicone wire ] αγώνας 564 προϊόντα.
26/0.254 UL758 1000Ft κονσερβοποιημένο καλώδιο 16AWG σιλικόνης χαλκού
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
UL τυποποιημένο σιλικόνης καλώδιο σιλικόνης καλωδίων UL3135 εύκαμπτο για τον επικασσιτερωμένο αγωγό χαλκού
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200°C |
| MOQ: | 3050M |
Υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικά εύκαμπτα AWM καλωδίων πρότυπα καλωδίων UL 758 μόνωσης
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
το φίμπεργκλας 200C UL3241 μόνωσε το υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο σιλικόνης ρόλων καλωδίων 305m/χαλκού
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
250C υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης καλωδίων UL3251
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250C |
10KV υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο θερμαστρών, χημική αντίσταση καλωδίων UL3634 σιλικόνης καλυμμένη
| Ονομαστική τάση: | 10000V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| αγωγός: | νικέλινο καλώδιο χαλκού |
Κονσερβοποιημένα καλώδια χαλκού καλωδίων καλωδίων σιλικόνης UL3512 2.5mm λαστιχένια καλώδια σιλικόνης
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
UL3512 4/0AWG Σύρμα από καουτσούκ σιλικόνης 200C Ανθεκτικό στη θερμότητα 600V
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Shape: | ROUND |
| Diameter: | 4/0AWG |
22 μαλακά καλώδια και Acbles χαλκού καλωδίωσης σιλικόνης AWG κονσερβοποιημένα καλώδιο
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο 600V 150C 19/0.75 Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας VDE UL758 8AWG 150 βαθμού
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε/άσπρος/κόκκινος/καφετής/κίτρινος/πράσινος/κιτρινοπράσινος/ο Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |

