Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ rubber high voltage silicone wire ] αγώνας 564 προϊόντα.
Γάντζος AWM3321 XLPE επάνω στο καλώδιο ο κίτρινος προβολέας ανεφοδιασμού επιχείρησης
| Όνομα: | Καλώδιο XLPE |
|---|---|
| Πρότυπο: | AWM3321 |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
Προσαρμοσμένο ηλεκτρικό καλώδιο χαλύβδινων συρμάτων χαλκού ντυμένο για το βιομηχανικό καλώδιο πλεξίδων χρήσης
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Χαλκός Tinner |
Μονωμένα φίμπεργκλας καλώδια χαλκού για τη χρήση 22AWG θερμαστρών
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Χαλκός Tinner |
UL3122 1.25mm μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο 300V 18AWG χαλκού για το ρομπότ
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας XLPE UL3071 ενιαίος πυρήνας 16AWG 125c VDE καλωδίων χαλκού ηλεκτρικός
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
16 μονωμένος γάντζος καλωδίων χαλκού AWG 600V 105C UL1015 PVC επάνω στο καλώδιο
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 105℃ |
| Μόνωση: | PVC |
UL3265 Ηλεκτρικό καλώδιο XLPE χαμηλής ρύπανσης 16awg - 22awg
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
μονωμένος γάντζος καλωδίων 22awg UL3320 XLPE επάνω στα πιστοποιητικά καλωδίων UL
| Τάση: | 600v |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 90℃ |
| Πρότυπο: | UL758 |
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο για τη βιομηχανική διάμετρο μηχανών 18AWG 0.307.60mm
| Στοιχείο: | Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο |
|---|---|
| εκτιμημένη τάση: | 600-750V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
Γάντζος Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας 7.60mm 18AWG XLPE επάνω στο καλώδιο για τη βιομηχανική μηχανή
| Στοιχείο: | Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο |
|---|---|
| εκτιμημένη τάση: | 600-750V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |

