Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ rubber high voltage silicone wire ] αγώνας 564 προϊόντα.
UL3122 Silicone Insulated Wire 300V 200C High Temperature 18 AWG for Home Appliance and Industrial Use
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση: | Καουτσούκ σιλικόνης |
| Ονομαστική τάση: | 300 V |
Υψηλό λαστιχένιο καλώδιο 600V 150°C AWM3132 σιλικόνης καλωδίων προσωρινών σύνδεση σταθμών σκελών ηλεκτρικό
| όνομα: | Ηλεκτρικό καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| μοντέλο: | AWM3132 |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
Μονωμένα χαλκός καλώδια 300V 200℃ UL758 UL3122 Tinner για Linghting
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Πρότυπα: | UL758 |
Επικασσιτερωμένη χαλκού σιλικόνης μονωμένη λάστιχο θέρμανση φούρνων καλωδίων υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρική που προσαράσσουν
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
2 καρφίτσες 16 υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο μετρητών, καλυμμένο καλώδιο 300V 200℃ σιλικόνης
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
Επικασσιτερωμένο μονωμένο σιλικόνη καλώδιο Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας UL3133 305m/Roll χαλκού
| Πρότυπο: | UL3133 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Υπερυψωμένος |
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας 305m οικιακό μονωμένο σιλικόνη καλώδιο UL3122
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Χαλκός Tinner |
AWG3122 φίμπεργκλας χαλκού ηλεκτρικά καλώδια χρήσης καλωδίων εσωτερικά υψηλής θερμοκρασίας
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
| Αγωγός: | Χαλκός Tinner |
Awm3122 καλώδιο 300V πλεξίματος φίμπεργκλας σιλικόνης αντίστασης θερμότητας
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| Αγωγός: | Χαλκός Tinner |
Οικιακό Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας 305m μονωμένο σιλικόνη καλώδιο UL3122
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| Αγωγός: | Χαλκός Tinner |

