Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ rubber high voltage silicone wire ] αγώνας 564 προϊόντα.
Φιλικό καλώδιο προσωρινών σύνδεση σταθμών AWG 12 Eco, υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο UL3240
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Φιλικό καλώδιο προσωρινών σύνδεση σταθμών AWG 12 Eco, υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο UL3240
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Φιλικό καλώδιο προσωρινών σύνδεση σταθμών AWG 12 Eco, υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο UL3240
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
250C υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο, 24 προσαραγμένο AWG καλώδιο UL3252
| Τάση: | 600v |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 250C |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
το υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτο 20-26 λάστιχο σιλικόνης AWG UL3140 μόνωσε το επικασσιτερωμένο ηλεκτρικό καλώδιο χαλκού
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
1AWG UL3512 Σιλικόνιο σύρμα 200C 600V καλωδίου υψηλής θερμοκρασίας από χαλκό
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Wire shape: | ROUND |
| AWG sizes: | 1AWG, 2 AWG, 4 AWG, 6 AWG, 8 AWG, 10AWG |
Μονωμένο καλώδιο χαλκού απόδειξης θερμότητας φίμπεργκλας για τη βιομηχανική μηχανή UL3550
| Τάση: | 10000V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Φίμπεργκλας |
Πράσινη μόνωση καλωδίων απόδειξης θερμότητας, καλώδιο vdeh05sj-Κ μολύβδου 1.5mm εύκαμπτο
| Ονομαστική τάση: | 450V/750V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180℃ |
| αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
Πολυ χρωματισμένο καλώδιο ομιλητών σιλικόνης/υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο 22 AWG
| όνομα: | υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο |
|---|---|
| Μαέστρος Τύπος: | "Χαμένη" |
| εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |
3KV/6KV/10KV καλώδιο υψηλής τάσης UL 3239 κονσερβοποιημένο 22AWG εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο αγωγών χαλκού
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |

