Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ insulated braided copper wire ] αγώνας 343 προϊόντα.
VDE8298 PFA μόνωσε τα νικέλινα καλώδια 1.25mm καλωδίων χαλκού για UAV
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδιο PFA |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 450/750V |
| Αγωγός: | Χαλκός νικελίου |
Η λαστιχένια μόνωση σιλικόνης κονσερβοποίησε το άσπρο μαύρο μπλε μηχανών θερμαστρών καλωδίων UL3122 300V 200C χαλκού
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
UL3074 12AWG 600V 200C Σιλικόνιο καουτσούκ ίνες γυαλιού πλεγμένο σύρμα χαλκού για αφυγραντήρες και θερμαντήρες
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | AWG 12 |
| Μονωτικό Υλικό: | Καουτσούκ |
λαστιχένιο κονσερβοποιημένο καλώδιο καλώδιο χαλκού 16awg σιλικόνης 600V UL3135
| όνομα: | Καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |
UL3071 μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο 16AWG 600V VDE χαλκού υψηλής θερμοκρασίας
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Σιλικόνης εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο χαλκού καλωδίων 28AWG καθαρό επικασσιτερωμένο
| Τύπος αγωγών: | Εύκαμπτος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
Ανθεκτικό στη θερμότητα UL3122 Σιλικόνιο μονωμένο χαλκό σύρμα με ονομαστική θερμοκρασία 200C και τάση 300V για οικιακές συσκευές σε κυλίνδρους 305 μέτρων
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση: | Καουτσούκ |
| Ονομαστική τάση: | 300 V |
Συσκευάζοντας μονωμένο τυλιγμένο PVC καλώδιο εξοπλισμού καλωδίων ηλεκτρονικό, μονωμένη εσωτερική καλωδίωση καλωδίου τροφοδοσίας Awm1015
| Μόνωση: | XLPVC |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 1.905.05mm |
Μονωμένο καλώδιο 305m/roll χαλκού AWM3122 20AWG φίμπεργκλας
| στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Χαλκός Tinner |
14awg το φίμπεργκλας έπλεξε τον ηλεκτρικό κονσερβοποιημένο XLPE χαλκό καλωδίων UL3071 600V
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |

