Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ industrial electric wire and cable ] αγώνας 501 προϊόντα.
μονωμένος γάντζος καλωδίων 22awg UL3320 XLPE επάνω στα πιστοποιητικά καλωδίων UL
| Τάση: | 600v |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 90℃ |
| Πρότυπο: | UL758 |
Προσαρμοσμένο ηλεκτρικό καλώδιο χαλύβδινων συρμάτων χαλκού ντυμένο για το βιομηχανικό καλώδιο πλεξίδων χρήσης
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Χαλκός Tinner |
μονωμένο καλώδιο χαλκού 2000ft/Roll UL3133 22Awg σιλικόνη
| Πρότυπο: | UL3133 |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Χαλκός Tinner |
5 ηλεκτρικό καλώδιο θέρμανσης σακακιών μόνωσης Telfon καλωδίων συνήθειας καρφιτσών 200C
| εκτιμημένη τάση: | 450V/750V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωση: | FEP ή PFA |
200C υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικός κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός 22AWG 3mm PTFE
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Προσαραγμένος επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Εφαρμογή: | Θερμαίνοντας, βιομηχανική, ηλεκτρική συσκευή, καλωδίωση, εγχώρια συσκευή |
UL 1199 ηλεκτρικό μονωμένο καλώδιο PTFE καλώδιο 20 AWG καλωδίων συνήθειας
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | νικέλινο/επαργυρωμένο καλώδιο χαλκού |
| Εφαρμογή: | Θερμαίνοντας, βιομηχανική, ηλεκτρική συσκευή, καλωδίωση, εγχώρια συσκευή |
Πλέγματα και καλώδια PFA 6 - 16 AWG Υψηλής θερμοκρασίας ευέλικτο νήμα επικαλυμμένο με σιλικόνη
| Τύπος αγωγού: | Αγκυροβόλητοι |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
16-32AWG εύκαμπτος μονωμένος τεφλόν κονσερβοποιημένος καλώδιο αγωγός UL1860 χαλκού
| Ονομαστική τάση: | 150V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
awm μονωμένο λάστιχο ηλεκτρικό καλώδιο σιλικόνης 22 μετρητών εύκαμπτο UL3212 ανθεκτικό στη θερμότητα
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
32-10AWG τεφλόν ασημένιο καλυμμένο καλώδιο χαλκού, καλυμμένο τεφλόν καλώδιο UL1180
| Μόνωσης: | ptfe |
|---|---|
| αγωγός: | νικέλιο ή ασήμι που καλύπτεται |
| Μέγεθος: | 32AWG-10AWG |

